Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Алюмінієві конструкції

Конструкції з алюмінієвого профілю є досить універсальною системою і дозволяють виготовити:

 • Вхідні та міжкімнатні двері
 • Автоматичні розсувні двері
 • Вхідна група тамбур
 • Вітрини магазину
 • Офісні перегородки
Алюмінієві конструкції поняття досить широке і ми пропонуємо розібратися більш детально. У нашому випадку алюмінієві конструкції виготовляються із спеціальних алюмінієвих профілів. Профіль з алюмінію підрозділяється на два основних типи "холодний" і "теплий"
Алюмінієві конструкції виготовлені з холодного алюмінієвого профілю застосовуються в зовнішніх та внутрішніх отворах будівель, до яких не пред'являються високі вимоги по збереженню тепла. Теплопровідність алюмінію достатньо висока і при мінусових температурах на алюмінієвому профілі може випадати конденсат або відбуватися промерзання профілю.
Щоб цього уникнути при виготовленні конструкцій з алюмінію застосовується теплий з терморозривом алюмінієвий профіль. Він складається з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох елементів з армованого скловолокном поліаміду. Поєднання двох матеріалів дозволяє виготовляти термоізольовані алюмінієві профілі, які забезпечують хороші статичні показники конструкцій і міцні вузлові з'єднання. Конструкції з алюмінію виготовлені на основі теплого термоізольованого алюмінієвого профілю, призначені для виготовлення "теплих" алюмінієвих вікон, дверей і вітражних конструкцій різної конфігурації і ступеня складності, які повинні відповідати підвищеним теплотехнічним і звукоізоляційним вимогам.
алюмінієві двері з вікном алюмінієві двері алюмінієвий тамбур

Холодні профілі призначені для зовнішніх і внутрішніх отворів будівель, в яких немає необхідності теплоізоляції. Враховуючи той факт, що в алюмінію досить високі показники теплопровідності, при різких температурних коливаннях в профілі скупчуватися волога або може відбутися промерзання. Тож за таких умов краще використовувати профілі теплого типу з тер. Виготовлення здійснюється за допомогою з'єднання двох алюмінієвих профілів і армованого скловолокном поліаміду. Висока міцність системи забезпечується за рахунок щільних вузлових з'єднань, що забезпечує відмінні статичні показники всієї конструкції. Профіль такого типу відмінно підходить для виробництва вікон, дверей, а також різнопланових вітражних конструкцій, оскільки відмінно утримує тепло і забезпечує належний рівень звукоізоляції. На основі алюмінієвих профілів холодного і теплого типу виготовляються вікна, міжкімнатні та вхідні двері, а також різноманітні комбіновані конструкції, включаючи офісні перегородки та фасадне скління.
Варіанти виготовлення алюмінієвих конструкцій на основі теплих і холодних алюмінієвих профілів

 • Окна: Розсувні, поворотні, поворотно-відкидні
 • Двері міжкімнатні: Розсувні, внутрішнього і зовнішнього відкривання, з порогом і без порога з фрамугою
 • Двері вхідні: Розсувні, автоматичні, внутрішнього і зовнішнього відкривання, з порогом і без порога, з фрамугою
 • Комбіновані конструкції: Скління балконів і лоджій, міжкімнатні, офісні перегородки, вітрини, фасадні конструкції
розсувні двері з алюмінію розсувні вікна на веранду двері алюмінієві теплі вхідні

Матеріали які використовуються для виготовлення алюмінієвих конструкцій
Алюмінієвий профіль: Екструзія зі сплаву AlMg0.7Si +6063, стан Т6. Сплав стійкий до корозії і дозволяє виготовляти профілі високої точності.
  Ущільнювачі: Гумові ущільнювачі на основі етиленпропіленова каучуків (EPDM) використовуються для ущільнення заповнення, ущільнення середньої частини конструкції вікна, забезпечуючи відведення води, і ущільнення з'єднання стулки з рамою. Фізико-механічні властивості ущільнювачів відповідно до ISO9001: 2000, ГОСТ 30778-2001
  Елементи кріплення: Елементи, що застосовуються для з'єднання профілів, комплектуючих і фурнітури, повинні бути виготовлені за стандартами з нержавіючої сталі або захищеного від корозії матеріалу.
  Аксесуари: В основу системи закладено «європаз» і паз фурнітури компанії FAPIM. «Європаза» дозволяє використовувати механізми провідних виробників фурнітури. Реалізований паз FAPIM дозволяє швидко встановлювати дверну фурнітуру, не вимагає численних операцій з обробки профілю.
  Покриття: Профілі пофарбовані порошковими барвниками відповідно до ГОСТ 9.410-88. Покриття не гірше IV класу по ГОСТ 9.032-74. Товщина покриття не менше 60 мкм. Адгезія покриття не більше 1 бала за ГОСТ 15140-78. Колір покриття - за шкалою RAL. Стандартні кольори профілів: RAL9016 (білий), RAL8017 і RAL8014 (коричневий), RAL9006 (сріблястий металік) і не пофарбований анодований алюміній, даний профіль можна фарбувати в будь-який колір за шкалою RAL або наносити колір і фактуру під натуральне дерево. Якість фарбування профілів відповідає вимогам Qualicoat +2000.

Технічні характеристики вікна зі склопакетом товщиною 32 мм (з формулою 4 x 10 x 4 x 10 x 4LowE) з теплого алюмінієвого профілю Alutech ALTW62:

 • приведений опір теплопередачі -0,61 ((м 2 x o C) / Вт), клас В1;
 • повітропроникність - клас А;
 • звукоізоляція - клас В (33 дБ);
 • опір вітровому навантаженню - клас А.
Максимальні розміри конструкцій з алюмінієвого профілю значно перевищують розміри аналогічних конструкцій із пластику. При цьому висока міцність і простота в обслуговуванні істотно збільшують термін експлуатації конструкцій з алюмінієвого профілю.
вхідні двері фасадні двері автоматичні вхідні двері в магазин

Матеріали, які використовуються для виготовлення конструкції:
 • Профіль алюмінієвий зі сплаву, стійкого до корозії.
 • Гумовий ущільнювач з етиленпропіленова каучуків (стандарти ISO 9001: 2000, ГОСТ 30778-2001)
 • Кріпильні елементи з нержавіючої сталі для з'єднання профілів, фурнітури і комплектуючих.
 • Пази марки FAPIM, які дозволяє швидко встановити дверну фурнітуру без необхідності проведення додаткових маніпуляцій.
 • Покриття з порошкових барвників товщиною не менше 60 мкм. Гамма за шкалою RAL дозволяє забарвити конструкцію в будь-який колір, включаючи фактуру натурального дерева.
Виробники гарантують тривалий термін служби конструкцій з алюмінієвого профілю за рахунок його більшої міцності в порівнянні з пластиковим. При цьому ціна його в Україні цілком прийнятна, тому купити алюмінієвий профіль на даний момент не проблема. Вартість безпосередньо залежить від обсягу конструкції, складності установки і кількості використовуваних матеріалів.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика