Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Фасади і зимові сади

Скляний фасад

Різноманітність форм обширних скляних фасадів, еркерних будівель і засклення сходових перегородок дають конструкторам і архітекторам будівельних споруд широкий спектр можливостей. Стійко-ригельна фасадна система ALT F50 призначена для виготовлення фасадних світлопрозорих конструкцій різної складності: навісних стінових огороджень будівель, похилих світлопрозорих покриттів, ліхтарів, зимових садів та ін.
фасад зі скла скляний фасад для дому скляний фасад в приватний будинок

Інтегроване вікно «прихована стулка»
вбудована стулка у фасаді alt f50Дане доповнення системи ALT F50 надає можливість виготовляти підвісне вікно з зовнішнім відкриванням для фасаду з будь-яким типом виконання:
 • класичний фасад з видимою шириною 50 мм
 • фасад типу Горизонтальна лінія 50 мм і 38 мм
 • напівструктурне фасад з видимою шириною 38 мм
 • структурний фасад на основі ALT F50
Крім того, дана віконна конструкція має ряд додаткових переваг:
 • відсутність видимих зовнішніх алюмінієвих профілів в стулці. Перевага полягає в тому, що світлопрозора конструкція фасаду приймає однорідний зовнішній вигляд, як у глухий, так і в відкривається частини
 • одна площина склопакета в стулці і в конструкції фасаду, що повністю виключає оптичне викривлення, властиве фасадам зі стандартними вікнами
 • відкривання тільки назовні, при якому відкрита стулка не применшує простору приміщення, і немає необхідності використовувати додаткові обмежувачі відкриття. Даний тип відкривання можна використовувати у фасадних конструкціях у висотному будівництві
При використанні наявних профілів і ущільнювачів в інтегроване вікно можна встановлювати склопакети товщиною від 22 до 38 мм з напуском зовнішнього скла товщиною 6 мм. Фіксація склопакета можлива як за допомогою профілю, що обрамляє заповнення по периметру, і набору ущільнювачів, так і за допомогою клейового з'єднання на основі структурних силіконових герметиків.
Фурнітурні пази виконані на основі європаза 20х3 мм, висота паза 17 мм, тому в конструкції інтегрованого вікна ALT F50 можна застосовувати набір фурнітури відомих європейських фірм GIESSE, SOBINCO та ін.
установка фасадних ліхтарів фасад зі скла встановити фасадні вікна для будинку

Дана розробка має ряд принципових переваг :
 • Універсальність.
  Застосування в різних фасадах. Для будь-якого типу фасаду (стандартний, SSG, HL, SG) застосовуються одні й ті ж основні профілі рами і стулки, для деяких модифікацій необхідно лише застосувати добірні профілі.
  Різні способи фіксації заповнення. Передбачено два типи фіксації заповнення - за допомогою структурної приклейки і за допомогою профілю, окаймляющего заповнення по периметру, і набору ущільнювачів.
 • Унікальні показники по теплоізоляції.
  Завдяки грамотній компонуванні різних матеріалів і чотирьом контурам ущільнення досягнуті високі теплотехнічні характеристики конструкції. Згідно комп'ютерному моделюванню розроблене вузлове рішення потрапляє в групу матеріалів 2.1 по теплопровідності згідно DIN 4108. Показник коефіцієнта теплопровідності Uf = 2,7 Вт / (м2 * К).
 • Можливість використання ригеля в якості імпоста.
  Для дотримання загального малюнка вікна з бічними глухими частинами фасаду передбачена унікальна можливість - створення інтегрованого вікна з імпостом. У якості останнього можливо використовувати стандартний ригель системи ALT F50. Зовні фіксація склопакета проводиться за допомогою стандартних притискної та декоративної планок, торці яких декоруються відповідної заглушкою F50.0927.
веранда скляна скління тераси скляний дах

Фасад «Горизонтальна лінія»
Система ALT F50 HL «Горизонтальна лінія» є ще однією естетичної різновидом стійко-ригельного фасаду ALT F50, в якому зовні виділено одне з напрямків механічного притиску склопакета - горизонтальне або вертикальне. Це здійснюється за допомогою застосування різних маскувальних планок (наприклад, еліптичних F50.0507 або напівкруглих F50.0505), відповідним чином підкреслюють один напрямок, тим самим надаючи будівлі додатковий обсяг по горизонталі (або по вертикалі). Причому по лініях в іншому напрямку фіксуючі склопакет планки замінюються на декоративний шовний ущільнювач небудь простір між склопакетами закладається шовним силіконовим герметиком, стійким до різних погодних факторів.
Крім того, в даній системі замість стандартних притискних і декоративних планок з видимою шириною 50 мм можна застосувати притискної профіль F50.1601 або F50.1602 з видимою шириною 38 мм. При цьому виходить ще одна модифікація стійко-ригеля системи ALT F38 HL «Горизонтальна лінія 38 мм». Так само, як і в інших версіях фасаду ALT F50, в конструкції типу «Горизонтальна лінія» можуть бути застосовані відкидні вікна типу «прихована стулка» без зміни вигляду фасаду. Використання наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати склопакети товщиною від 22 до 38 мм, виготовлені за вимогами, які висуваються до структурного скління. Скління, а також установка віконних блоків виробляються зовні будівлі.
Дана розробка має декілька принципових переваг :
 • Як вертикального заповнення простору між ст / пакетами в системі ALT F50 HL передбачена альтернатива шовного структурному силікону, а саме, спеціальний ущільнювач, який встановлюється в паз термомоста.
 • За горизонтальному напрямку застосовується притискна планка з декоративною кришкою зі стандартної стійко-ригеля системи (з видимою шириною 50 мм), або притискна з системи ALT F50 SSG (з видимою шириною 38 мм).
Напівструктурне скління ALT F50 SSG
Модифікація системи ALT F50 SSG призначена для напівструктурного скління фасадів будівель. Дане рішення також створено на базі класичної стійко-ригеля серії ALT F50. В якості несучої конструкції використовуються стандартні стійки і ригелі системи з видимою шириною 50 мм.
Основним естетичним відмінністю даного фасадного рішення є відсутність широких 50 міліметрових притискних і декоративних кришок. Замість них використані тонкі, практично непомітні зовні притискні профілі, які імітують структурний шов. В якості віконних блоків в даній системі передбачена можливість вбудовування в конструкцію фасаду інтегрованих вікон у напівструктурній виконанні.
Використання наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати склопакети товщиною від 22 до 38 мм, виготовлені за вимогами, які висуваються до структурного скління. Скління, а також установка віконних блоків виробляються зовні будівлі. Основною перевагою розробки є спрощення монтажу інтегрованих вікон у напівструктурне фасад:
 • Відсутня підрізка і стиковка притискної планки під 45º. В системі ALT F50 SSG у всіх зонах фасаду застосовується симетрична притискна планка, немає необхідності застосовувати притискну іншого типу і зарізати її під певним кутом.
 • На об'єкт вікно надходить повністю в зібраному вигляді - відсутня установка і регулювання фурнітури на об'єкті.
В аналогічних системах установка і подальша регулювання фурнітури відбувається на монтажі, а не в цеху. Так як монтажники не мають достатньої кваліфікації і досвіду роботи при складанні конструкцій, виникає велика ймовірність виникнення помилки і збільшення часу монтажних робіт. Через відсутність повноцінної рамної конструкції при установці напівструктурній фасадів доводилося відповідну частину фурнітури встановлювати на стійку (або ригель) фасаду. У віконних конструкціях системи ALT F50 SSG застосовується рамний профіль, який дозволяє збирати віконний блок в цеху і в готовому вигляді відправляти його на об'єкт, тим самим, позбавляючи монтажників від непрофільного для них праці, пов'язаної з установкою й регулюванням фурнітури.
Інформація про фурнітуру для інтегрованих вікон:
У системі передбачена можливість використання верхньопідвісними відкривання назовні. Цей тип відкривання найбільш поширений, приблизно 95% від усіх інтегрованих вікон встановлюються саме в такому виконанні. Найбільш відомими є фурнітурні комплекти фірм Giesse (Італія) і Sobinco (Бельгія).
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика