Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Гаражні ворота

Ворота секційні

Гаражні секційні ворота є відмінним рішенням, оскільки мають сучасний вигляд і прості в експлуатації. Герметичність і міцність конструкції забезпечують надійний захист гаража, а також термо і звукоізоляцію. Крім того, ущільнення по нижній частині воріт компенсує невеликі нерівності підлоги.
Основу секційних воріт становить сендвіч-панель товщиною 45 мм. З двох сторін панелі розташований високоякісний сталевий оцинкований лист з двошаровим покриттям полімерною фарбою і подальшою полімеризацією. Усередині панелі - пінополіуретан високої міцності без вмісту шкідливих сполук і важких металів. Ворота виготовляються за індивідуальними розмірами з урахуванням особливостей подальшої експлуатації в певній кліматичній зоні. Автоматичні гаражні ворота виготовляються за індивідуальним замовленням, в залежності від побажань клієнта і особливостей того чи іншого об'єкта. Гаражні ворота складаються з сендвіч-панелей секцій, чому і називаються секційними і забезпечують надійний захист за рахунок використання різних схем замикання і високоміцних матеріалів. Торсіонні пружини допомагають легко піднімати і опускати ворота вручну, а автоматика додає зручність при експлуатації гаражних воріт.
Гаражні секційні ворота - надійна і зручна конструкція: ворота легко ковзають по направляючих, відкриваючись вертикально вгору і потім в горизонтальному положенні фіксуються під стелею. Гаражні ворота в закритому положенні щільно прилягають до бічних стін та підлоги. Використання по всьому контуру воріт спеціальних ущільнень з високоякісної гуми забезпечує герметичність, відмінну тепло- і звукоізоляцію. Ущільнення на нижній кромці воріт компенсує нерівності підлоги і також створює герметичність.
ворота для гаража автоматичні ворота автоматичні ворота для гаража

Переваги гаражних воріт
 • індивідуальність: ворота можуть бути майже будь-якого розміру і підходять для будь-якого отвору
 • надійність: висока якість конструкції гаражних воріт
 • захист від неконтрольованого руху та защемлення пальців, захист від падіння воріт
 • функціональність: швидкість і легкість відкривання
 • економія простору: збільшення простору перед і всередині гаража
 • економія тепла і комфорт: збереження тепла всередині гаража і захист від шуму
 • надійний захист: противовзломная захист з різними схемами замикання воріт
 • легке управління: легкість управління вручну і за допомогою автоматики для гаражних воріт
 • сучасний дизайн: витончений зовнішній вигляд і сучасний дизайн
 • зручність користування: легко миються і не іржавіють
Варіанти панелей гаражних воріт.
Гаражні ворота виготовляються в декількох варіантах дизайну панелей. Зовнішня сторона може бути гладка або під фактуру дерева "Woodgrain".
гаражні ворота фільонка S-гофр M-гофр L-гофр микроволна
Филенка S-гофр M-гофр L-гофр Мікрохвиля

Варіанти кольору гаражних воріт Панелі для гаражних воріт існують в стандартних кольорах згідно шкали RAL, також у трьох варіантах під дерево. Внутрішня сторона пофарбована в білий колір (близький RAL9002). Гаражні ворота з кольором полотна, що імітує деревину, гармонійно вписуються в архітектуру дерев'яних фасадів і при цьому менш вимогливі до догляду, мають високі теплоізоляційні властивості (Rο = 1,00 м² К / Bт), стійкі до погодних умов і до дії ультрафіолетових променів. Фарбування панелей здійснюється згідно шкали RAL, а також можливий варіант імітації натурального дерева. В Україні такий спосіб забарвлення користується популярністю, оскільки виглядає стильно і відмінно вписується в будь стильове рішення.
кольор гаражних воріт
ворота Золотий дуб ворота Темний дуб ворота Вишня
Золотий дуб Темний дуб Вишня

За бажанням замовника ворота можуть бути додатково оснащені врізними герметичними вікнами з прозорого акрилу. При цьому вартість конструкції збільшиться незначно. Вікна виготовляються з високоміцних матеріалів, які забезпечують стійкість до температурних коливань і атмосферних впливів. Вікно складається з рамки і светопрозрачной вставки. Світлопрозора вставка має два контури герметизації що дозволяє мінімізувати ймовірність запотівання вікон зсередини і підвищує теплоізоляційні властивості воріт. Світлопрозорі вставки виготовлені з акрилу, що забезпечує: пропускання світла 85%, високу стійкість до ударних навантажень і атмосферних впливів. Кріплення рамки здійснюється за допомогою гвинтів, що спрощує заміну вікна у разі його пошкодження.
секціонние ворота з вікнами ворота з віконцями вікна для воріт
ворота для мийки ворота для СТО ворота в пожежну частину

Вікна для гаражних воріт.
Гаражні ворота можуть комплектуватися декоративними вікнами. Вікна можуть бути двох кольорів білий і коричневий. Для поєднання з воротами декоративні вікна мають фактуру дерева "Woodgrain".
декоративні вікна для воріт
декоративні вікна в гараж вікна для секційних воріт ворота з декоративними вікнами

Автоматика для воріт У базовій конфігурації гаражні ворота виготовляються з ручним керуванням. Ворота з ручним керуванням ви зможете підняти або опустити не докладаючи великих зусиль. Автоматичні ворота в залежності від конструкції і застосування комплектуються автоматикою європейських виробників NICE або MARANTEC. У бюджетному сегменті застосовується автоматика AN_MOTORS. Автоматичні ворота це зручність і комфорт. Натисненням кнопки на пульті дистанційного керування ви керуєте гаражними воротами на відстані не виходячи з автомобіля або приміщення.
ворота для гаража з хвірткою ворота для гаража з дверима ворота в гараж з дверима

Ворота з хвірткою

При необходимости гаражные или промышленные ворота можно заказать с дверью калиткой. Дверь калитка комплектуется ручкой, замком и доводчиком. Калитка может быть двух типов: со стандартным порогом 168 мм, либо с низким порогом 90 мм. Калитка с низким порогом 90 мм, отвечает требованиям пожарной безопасности к путям эвакуации «ДБН В.1.1-7-2002».

Панорамні ворота
Панорамні ворота це ворота з великими вікнами. Панорамні ворота виготовлені з екструдованих алюмінієвих профілів, в які встановлені світлопрозорі ударостійкі акрилові вставки. Панорамні ворота забезпечують оглядовість внутрішнього інтер'єру приміщень, їх природне освітлення і є ідеальним рішенням для автосалонів, станцій технічного обслуговування, пожежних частин, автомийок та інших промислових об'єктів. Панорамні ворота відрізняються високою міцністю, надійністю і відповідають всім вимогам європейських стандартів безпеки. Для ідеального поєднання панорамного скління і сендвіч-панелей товщина алюмінієвої рами дорівнює товщині панелі і становить 45 мм.
панорамні ворота для СТО ворота зі вставками ворота секційні для мийки

Комплектація
Базова комплектація панорамних воріт відповідає базовій комплектації секційних воріт з сендвіч-панелей. У базову комплектацію панорамних воріт включені пристрій захисту від падіння полотна при поломці пружини і при обриві троса. У конструкції панорамних воріт реалізовані також захист від защемлення пальців, захист від зачепа, від порізу, від неконтрольованого руху полотна, що забезпечує відповідність усім вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453. Базова комплектація панорамних воріт передбачає застосування світлопрозорих акрилових вставок з одним контуром герметизації . Панорамні ворота серії АЛП на первісному етапі не будуть комплектуватися ручкою для підйому воріт. Для підйому і опускання вручну панорамних воріт серії АЛП може бути використаний ланцюговий редуктор, пропонований в додатковій комплектації. У воротах даної серії не передбачена установка ригельного замку.
Додаткові опції
 • У панорамні ворота може бути врізана хвіртка. Вартість хвіртки з панорамним склінням відповідає вартості хвіртки в звичайних секційних воротах. Для воріт встановлюються в приміщеннях з підвищеною вологістю, пропонується спеціальний «антикорозійний пакет», що включає комплект нержавіючого кріплення, нержавіючий трос, комплект напрямних із захисним покриттям, світлопрозорі акрилові вставки з двома контурами герметизації.
 • Світлопрозорі вставки з двома контурами герметизації пропонуються також як додаткова опція панорамних воріт. Дворівнева герметизація дозволяє не тільки мінімізувати ймовірність запотівання вставок зсередини, але і підвищує теплоізоляційні властивості воріт.
 • Базові кольори панорамних воріт серії АЛПС - RAL9006, RAL9016, RAL3004, RAL5010, RAL6020, RAL8014, RAL1015.
 • Базові кольори панорамних панелей у воротах серії АЛП і ПО - RAL9006, RAL9016, RAL3004, RAL5010, RAL6020, RAL7040, RAL8014, RAL8015, RAL8017, RAL1015. Фарбування панорамної панелі можлива в усі кольори, допустимі для фарбування сендвіч-панелі.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика