Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Офісні перегородки

Перегородки для офісу

Назва офісні перегородки говорить сама за себе, попросту це перегородки з поєднання різних матеріалів розділяють приміщення. На даний момент на ринку України представлений досить великий асортимент офісних перегородок на будь-який смак: суцільноскляні, алюмінієві або пластикові. Причому це можуть бути як стаціонарні перегородки, так і мобільні. Приміром, якщо найближчим часом ви плануєте змінити дислокацію офісу, то вигідніше, звичайно ж, купити легкі мобільні перегородки, які потім буде простіше транспортувати і встановити на новому місці. Дана система офісних перегородок виготовлена в алюмінієвому профілі дозволяє вирішувати завдання планування будь-якої складності. Важливою перевагою системи алюмінієвих офісних перегородок, є з'єднання дозволяє здійснювати демонтаж системи при необхідності перепланування приміщення. Профіль існує в трьох основних кольорах - білий (RAL 9016), коричневий (RAL 8014) і сірий (RAL 9006). Також можна фарбувати алюмінієвий профіль в офісних перегородках в будь-які кольори за шкалою RAL чи наносити колір і фактуру під натуральне дерево.
Офісні перегородки
Це не стільки стильове рішення, скільки необхідність забезпечити кожного співробітника власним робочим простором. Особливо це актуально для офісу відкритого типу, де в одному приміщенні трудяться одночасно кілька десятків людей, і немає можливості забезпечити кожному окремий кабінет. Окремо варто відзначити такий варіант як модульні перегородки. З причини сучасних тенденцій, коли більшість великих офісів у Києві та інших обласних центрах облаштовуються за принципом Open Space, даний тип організації простору стає все більш популярним. Таке рішення є досить гнучким і дозволяє забезпечити максимальну ергономічність кожного робочого місця.
перегородки для офісу перегородки для офісу перегородка офісу

Стаціонарні офісні перегородки комплектуются склопакетом або двома стеклами, володіють хорошими звукоізоляційні характеристики. Найбільшою популярністю користуються скляні перегородки, які дозволяють підтримувати візуальний контакт між колективом, але при цьому не відволікають від виконання робочих обов'язків. Це можуть бути як підлогові, так і настільні варіанти, виконані з комбінації різних матеріалів (ДСП, МДФ, метал, гіпсокартон із захисним покриттям, скло і т.д.).
Офісні перегородки економ-класу виготовлені з металопластикових конструкцій та використовуються не тільки в приміщеннях комерційного призначення. Їх можна часто зустріти в поліклініках, навчальних центрах, бібліотеках та інших закладах громадського призначення. Вартість виготовлення офісних перегородок варіюється залежно від використовуваних матеріалів, а також їх розміру та конструкції. Одним з дешевих варіантів перегородок все ж залишаються металопластикові перегородки.
Міжкімнатні перегородки
Сучасні тенденції в дизайні інтер'єру націлені на максимально раціональне використання вільного простору без втрати відчуття затишку і комфорту. З цієї причини замість вже звичних нам дверей споживачі все частіше вибирають міжкімнатні перегородки. І це цілком логічно, адже крім економії простору такий елемент інтер'єру може стати відмінним стилістичним рішенням, особливо в невеликих приміщеннях. Декоративні міжкімнатні перегородки зі скла або алюмінію відмінно вписуються в інтер'єр квартири, будинку або дачі, а різноманітність сучасних матеріалів, з яких вони виготовляються, забезпечує не тільки естетичний фактор, але і довгий термін служби навіть в умовах інтенсивної експлуатації. Завдяки особливій конструкції, розсувні міжкімнатні перегородки дозволяють більш гармонійно розставити меблі. Адже на відміну від традиційної двері, секції рухаються вздовж стіни, тому можуть з легкістю ховатися за шафою або іншими предметами меблів. Ще одна незаперечна перевага перегородок такого типу - можливість установки в отвір будь-якої форми. Тобто, навіть якщо між двома кімнатами проріз арочного типу, ви можете замовити індивідуальне виготовлення перегородки у відповідності зі своїми смаковими уподобаннями та фінансовими можливостями.
Основа міжкімнатних перегородок - алюмінієвий профіль, а в якості базового матеріалу може використовуватися як скло, так і інші матеріали. Фахівці нашої компанії, яка знаходиться в Києві, допоможуть вам зробити оптимальний вибір і запропонують декілька варіантів, згідно вашим перевагам. Ціна в кожному окремому випадку буде залежати від матеріалу, який ви виберете, а також від складності та масштабу виготовлення самої конструкції. Точна ціна буде озвучена нашим менеджером після того, як будуть зроблені відповідні заміри безпосередньо на об'єкті. Що стосується безпосередньо установки міжкімнатної перегородки, то тут також присутні свої нюанси. Приміром, бажаним є паралельне розташування стелі та підлоги, інакше доведеться проводити додаткові роботи з установки нащельников.
Широкий спектр стилевых решений.
Система офісних перегородок, дозволяє комбінувати скляні та непрозорі частини перегородки, наприклад низ ДСП зверху скло. В залежності від вимог в офісній перегородці можливо застосовувати одне або два скла, також різні види скла, прозоре, матове, дзеркальне, кольорове і рифлене. В цілях безпеки скло може бути загартоване або триплекс. У даній системі офісних перегородок передбачена можливість установки жалюзі між склом.
офісна алюмінієва перегородка офісна перегородка зі скла офісна перегородка жалюзі між стеклами

Міцність і надійність.
Ретельно опрацьована геометрія стійок, висока міць якості сплаву (EN AW-6060 згідно EN573-3: 2003), якість з'єднувальних елементів дають можливість встановлювати алюмінієві офісні перегородки висотою понад 3,5 метрів і гарантують бездоганну експлуатацію протягом довгого терміну.
Різноманіття варіантів планування.
Спеціальні поворотні профілі дозволяють реалізовувати будь кути повороту конструкції офісних перегородок і забезпечують можливість примикання до стіни під кутом 45 º без застосування нащельников.
Функціональність.
Профіль в офісних перегородках дозволяє прокладати усередині системи, електричні, телефонні та комп'ютерні кабелі. При цьому можлива установка розеток і вимикачів з обох сторін перегородки на її вертикальних і горизонтальних профілях.
Офісні перегородки зі скла
Скляні офісні перегородки виготовляються із загартованого скла. Загартоване скло застосовується товщиною 10-12 мм. У даній системі офісних перегородок скло закріплюється в алюмінієвий клемний профіль який знаходиться тільки вгорі і внизу, що створює відчуття легкості і легкості. Для кріплення дверей в склі робляться отвори для установки фурнітури. Двері в скляних офісних перегородках можуть бути як відкриваються митників так і розсувні. Найпоширеніший варіант це прозоре загартоване скло. Також на скло можна наносити різні малюнки за індивідуальним проектом з допомогою архітектурних плівок. Перегородки зі скла встановлюються не тільки в офісні приміщення, також скляні перегородки можна застосовувати в якості міжкімнатних перегородок або як вітрини в магазині.
стеклянная перегородка перегородка офісна зі скла

Металопластикові офісні перегородки
Металопластикові перегородки безсумнівно є самим бюджетним варіантом, в порівнянні з алюмінієвими або скляними офісними перегородками. Металопластикові перегородки за своїм принципом схожі на алюмінієві перегородки. Основна відмінність в тому що металопластикові перегородки мають більшу вагу і меншу надійність конструкцій, особливо це стосується дверей. Для додання жорсткості при застосуванні дверей в металопластикових перегородці необхідно передбачити підсилює профіль. Основний колір профілю перегородки білий. Також можливе застосовувати різні види скла або склопакет для більш кращої звукоізоляції.
металопластиковая перегородка офісні пластикові перегородки перегородки з металопластику

Установка перегородок може здійснюватися в офісні та адміністративні приміщення, торгові центри та виставкові зали. Це найефективніший і простий спосіб поділу офісного простору на робочі зони. Саме офісні перегородки, дозволяють без особливих витрат на капітальне будівництво створювати бажаний інтер'єр офісу, організовувати і перетворювати офісний простір, виділяти окремі кабінети, переговорні кімнати, зони відпочинку.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика