Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Причини утворення конденсату на металопластикових вікнах

Чому "потіють" вікна ?

чому потіють вікна

Після установки нових металопластикових вікон багато хто часто не розуміють, чому ж на вікнах утворюється конденсат. Щоб це зрозуміти необхідно вивчити конструкцію вікон. Вікна як виріб на відміну від старих дерев'яних рам, мають гарну герметичністю. Існує кілька причин утворення конденсату на вікнах. Основна причина конденсату на вікнах це звичайно ж підвищена вологість повітря. Вологість сприяє формуванню конденсату тільки лише при значній різниці температур внутрішнього і зовнішнього повітря. При поганій припливної вентиляції, волога яка знаходитися в повітрі конденсується на будь-яких холодних предметах.
Що ж робити, щоб конденсат ніколи не з'являвся? Якщо в будинку на склі накопичується волога для її видалення досить просто відкрити стулку на провітрювання. Вихід простий необхідно час від часу провітрювати приміщення. Особливо актуально для кімнат, де готують їжу або відпочивають. При замовленні металопластикових вікон рекомендується встановити двокамерний склопакет, згідно кліматичної зони в якій ви проживаєте, також обумовлюйте установку опції «зимового провітрювання». Також конденсат може утворюватися на віконному профілі через втрату еластичності віконного ущільнювача, його бажано регулярно протирати і змащувати.
Не бажано загороджувати батарею широким підвіконням, тепле повітря який виходить від опалювальних приладів, повинен мати безперешкодний доступ до пластикових вікон. Все досить просто, керуючись нашими порадами ви зможете назавжди забути про таке явище як конденсат на вікнах.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика