Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Про вікна

Багато казкового про металопластикові вікна почерпнули наші споживачі з реклами та газет, ось найпоширеніші:
Металлоластіковое вікно абсолютно не пропускає холод в квартиру.
Чудеса в решеті! Насправді БУДЬ вікно випускає більше тепла з Вашого приміщення на вулицю, чим практично БУДЬ-ЯКА стіна. Тобто, з точки зору тепла, треба будувати будинки без вікон. Хочете жити в такому затишному будиночку? Вікна і двері в будь-якому випадку дають до 80% всіх втрат тепла з звичайному будинку. Немає абсолютно теплих вікон. На жаль ... Однак нормальні сучасні вікна в середньому удвічі ефективніше зберігають тепло у Вашому будинку, ніж старі дерев'яні. Часто кажуть, що на металопластикових вікнах випадає конденсат. І це природно, це фізика. Якщо у Вас на кухні третя година вариться суп, вікна закриті, а на вулиці -20 о С - так конденсат не тільки на вікнах - він на стінах утворюється, тільки на стінах він не так помітний, як на прозорих стеклах. Сучасні вікна володіють системою ущільнень, що призводить до того, що з вікон не дме. Зворотним боком є необхідність провітрювати приміщення для зменшення вологості.
Пластикові вікна повністю глушать всі вуличні шуми.
склопакет 3 скла По-перше не повністю, по-друге не будь. Шум трамвая під вікном, удари відбійного молотка, потужний транспортний гул - ці низькочастотні шуми хоч і сильно послабляються правильними пластиковими вікнами з правильними склопакетами, але все одно будуть чутні. А високочастотні шуми поглинаються металопластиковими вікнами набагато краще. Суб'єктивно, якщо без цифр, то шум зовсім не зникає, але знижується дуже істотно. Якщо у Вас під вікном трамвайна або залізнична лінія, то є сенс ставити склопакет із склом різної товщини, наприклад двокамерний склопакет товщиною 32 мм., Його формула: 4мм (скло) + 10 мм (дистанція) + 4мм (скло) + 8 мм (дистанція) + 6мм (скло). Це дає додатковий ефект за рахунок часткового усунення явищ резонансу. Крім того, потрібно пам'ятати, що як тільки ви відкриєте вікно - вся шумоізоляція зникне. Якщо Ви всерйоз вирішили боротися з шумом, варто поклопотатися про кондиціонер.
Усередині склопакета - вакуум.
Значення "вакуумний склопакет" неточний. Якби в склопакеті і справді був глибокий вакуум, то атмосферний тиск вдавило б скло всередину склопакета, чому вони просто лопнули. Насправді при виготовленні усередині склопакета дійсно створюється деяке розрідження для того, щоб стекла щільніше притискалися до рамки. Однак це не вакуум в загальноприйнятому розумінні.
Вікна абсолютно герметичні.
Герметичність вікон обмежується їх здатністю не пропускати протяги. Відомий рекламний трюк з виготовленням акваріума з вікон. Дійсно, недосвідченого споживача б'є наповал. Проте зазвичай не пояснюють, що без спеціальної герметизації шляхом рясного обмазування всієї конструкції водостійким герметиком, це буде не акваріум, а худе відро.
Товстий склопакет - найкращий.
Це не зовсім так. Ця теза була висунутий газетярами приблизно в 96-му році і всі їхні дані базувалися на ГОСТ "Віконні блоки для масового житлового будівництва" видання 1966 року. Насправді склопакет, на відміну від "дров'яних" радянських вікон, реалізує досить нетривіальну ідею обмеження конвективного теплообміну. Це вимагає деяких пояснень. Є кілька типів теплообміну - шляхом випромінювання, шляхом конвекції і шляхом теплопровідності середовища. Найбільш простий приклад теплообміну випромінюванням - сонце. Приклад теплопровідності - не варто хапатися за металеву ручку сковорідки - вона гаряча, хоча полум'я гріє НЕ ручку, а саму сковороду. Конвективний теплообмін пов'язаний з переносом тепла разом з повітрям (теплий піднімається - холодний опускається). У цьому випадку уздовж внутрішнього (теплого) скла повітря піднімається, а його місце займає холодний, що опустився вниз по шляху уздовж зовнішнього (холодного) скла. Таким чином між стеклами утворюється круговорот повітря, який успішно переносить тепло назовні, а холод усередину. Саме цей вид теплообміну дає найбільші тепловтрати. Для того, щоб круговороту не було, відстань між стеклами роблять невеликим. Залишається випромінювання і теплопровідність повітря, а він, як відомо, відмінний теплоізолятор. Таким чином відстань між стеклами має деякий оптимум, а його збільшення може призвести до погіршення теплових характеристик склопакета. З нашого досвіду, оптимальним для нашої кліматичної зони по співвідношенню ціна-якість є двокамерний склопакет 32 мм. (3 скла). Для отримання ще більш високих теплозберігаючих властивостей звичайне скло замінюється на енергозберігаюче скло, здатне відображати частину теплового випромінювання назад в будинок.
Найкращі склопакети - із заповненням аргоном.
Тут є два істотні моменти. По-перше, з точки зору класичної фізики, теплопровідність ідеальних газів залежить тільки від їх тиску і більше ні від чого. Тобто, що повітря, що аргон - все одно. Відмінність між характеристиками реальних газів і ідеального газу складає, як відомо, лічені відсотки. Через них, на нашу думку, ніяк не варто городити город з дорогим устаткуванням, балонами, сам по собі аргон досить недешевий і т.д. Ще один момент. Як ви перевірите наявність аргону у Вашому склопакеті? На колір, на смак, на запах? Без спеціального приладу - НІЯК! А для перевірки треба розбити склопакет. Агітка про аргон досить часто використовується як рекламний трюк - "а у нас зате з аргоном" - ззовні і недорого - спробуй перевір! При цьому ми не стверджуємо, що склопакети з аргоном - суцільна липа. Ми просто закликаємо Вас не вірити на-слово.
ПВХ екологічно шкідливий.
Якщо Ви як-небудь, відкривши популярну газету, прочитаєте в ній, що, мовляв, всі ці хвалені пластикові вікна, виявляється, не тільки набагато гірше старих добрих дерев'яних, але і катастрофічно шкідливі для здоров'я - просто не вірте, навряд чи ця стаття надрукована безкоштовно. А насправді - Ви йогурти любите? Ось ці біленькі баночки і є той самий ПВХ, з якого робляться в тому числі і вікна. А адже кусати вікна нікому не прийде в голову. Солідні фірми-виробники повністю сертифікують свою продукцію відповідно до стандартів ГОСТ. Є і гігієнічний сертифікат, що повідомляє, що профілі нешкідливі і сертифіковані для застосування в житловому будівництві без обмежень.
Вікна коштують 40 $ за квадратний метр.
Що стосується ціни. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, на жаль, цей принцип не знає винятків. Якщо Ви налаштувалися замінити вікна, будьте готові до того, що вони не будуть дуже вже дешевими. Ціни на вікна у всіх основних виробників приблизно однакові. Якщо Вам десь пропонують набагато дешевше - значить там щось не так, це підозріло. Вікна - дорога і довгострокова покупка, вони повинні надійно служити багато років, тому заощадити зайвих 50-100 $ і через пару років знову все міняти (а такі випадки нам знайомі) навряд чи має сенс.
Ніколи не робіть свій вибір, обмежуючись відомостями про вартість якогось абстрактного квадратного метра вікна. Не полінуйтеся, заміряйте хоча б приблизно свої вікна, визначитеся з їх конфігурацією, з розташуванням, кількістю і розмірами стулок, кватирок, фрамуг і т.д., подзвоніть у фірму і прорахуйте саме Ваше замовлення. (Смішно, але деякі продавці продовжують користуватися старим рекламним ходом - вказівкою ціни без урахування ПДВ - пам'ятаєте і про це). Не забудьте уточнити у скільки Вам обійдеться установка і доставка замовлених вікон і всієї необхідної комплектації до них (підвіконня, відливи, перехідні профілі і т.п.).
Вікна з пластика являють собою досить-таки складну конструкцію, що складається з декількох десятків різних компонентів. Саме тому їх ціна, на відміну від таких матеріалів, як килимове покриття, не може визначатися за площею. Тим не менш, до цих пір у багатьох рекламних оголошеннях зустрічаються фрази, типу "від 80 $ / кв.м.", "Від 60 $ / кв.м." або навіть "від 37 $ / кв.м." Думаємо, Вам повинно бути досить очевидно, що це просто реклама, а ключовим елементом тут є не цифра, а приставка "від ...". В принципі вікно за 37 $ / кв.м. виготовити дійсно можна, але абсолютно точно, що це буде не те вікно, яке Вам потрібно.
На простих прикладах, ми хочемо показати Вам принцип формування ціни на пластикові вікна. Ціна розраховується спеціальною комп'ютерною програмою, яка враховує абсолютно все - скільки якого профілю піде на Ваше вікно по Ваших розмірах, скільки і якої фурнітури (аж до саморізів), скільки скла, і навіть скільки герметика для склопакетів і прокладок під них.
Склопакет.
Герметична конструкція з двох або трьох стекол, сполучених по периметру алюмінієвою рамкою, куди засипаний адсорбент для поглинання вологи. Вперше склопакет з'явився в 1865 році, коли Т. Стетсон отримав за свою розробку патент N49167. З тих пір розроблено було безліч різних типів ізоляційного скла. Сьогодні найбільш поширений склопакет з такою структурою:
  • два або три листа скла;
  • внутрішній герметик на основі бутилу (перешкоджає проникненню всередину пакету газоподібних речовин і випарів ззовні);
  • вторинний (зовнішній) герметик на полісульфідни основі (з'єднує скло з рамкою, підвищує межу міцності крайок скла, створює надійну вологоізоляцію);
  • рамка (профіль) - точно встановлює однакову відстань між листами скла;
  • вологопоглинач (не просто поглинає вологу всередині панелі, але і перешкоджає утворенню конденсату);
  • кутові з'єднувачі.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика