Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Ролетні решітки

Ролетні решітки призначені для :

 • Магазинів і бутиків.
 • Торгових центрів і павільйонів.
 • Офісів і банків.
 • Кафе і ресторанів.
 • Підземних гаражів і паркінгів
Принцип пристрою ролетних решіток є точно таким же як в захисних роллетах. Ґрати добре вписуються в будь-який архітектурний стиль і мають широку гаму технічних рішень. Ролетні решітки в основному застосовуються для установки в торгові центри в бутиках, магазинах і також на вікна та двері що дозволяють зберегти привабливість вітрин і забезпечити демонстрацію виставлених товарів цілодобово: у вечірні години, вихідні дні та свята.
Ролетні решітки можуть монтуватися як на нові об'єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будівлі. Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняють екологічна чистота, висока корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання і атмосферних впливів. Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких температурах. Надійність конструкції гарантована в будь-яких кліматичних умовах. Навіть після багатьох років експлуатації ролетні решітки "Alutech" виглядають як нові завдяки надійному полімерному покриттю. Фахівці нашої компанії допоможуть вибрати для Вас оптимальний варіант управління ролетними гратами. Ручне управління підходить для приміщень з невеликими або середніми прорізами. Електроприводи застосовуються для великих отворів.
ролетних решітка для магазину ролетних решітка для бутика ролетна решітка

Крім стандартних вимикачів ми пропонуємо і системи управління з обмеженим доступом. Наприклад електронні кодові замки з ключами- "мікрочіпами", замкові вимикачі і системи дистанційного керування. Одне натискання кнопки - і автоматика відкриє або закриє одну або декілька ролетних решіток в приміщенні, на окремому поверсі або вікнах цілої будівлі за Вашим вибором. Ролетні решітки можуть відкриватися або закриватися в потрібне для вас час доби. Таймери відкриють решітки вранці і закриють їх при настанні сутінків. Ви можете вибрати ролети з різними класами стійкості до злому. Ролетні решітки мають елегантний зовнішній вигляд, повністю узгоджується з дизайном торгових центрів і магазинів. Їхня мобільність дозволяє повністю прибрати решітки в робочі години підприємства, забезпечивши повний огляд вітрин і виставкових залів.
З погляду пожежної безпеки ролетні решітки - ідеальна заміна стаціонарних грат. Вони можуть бути швидко відкриті, звільняючи шляхи евакуації людей і матеріальних цінностей. Ґрати з електроприводами можуть бути пов'язані з датчиками пожежної сигналізації і автоматично відкриються при спрацьовуванні сигналізації. Електроприводи можуть бути оснащені і системою аварійного ручного відкривання.
Профіль для ролетних решіток
Профіль AEG84 призначені для захисту отворів шириною від 4,5 до 6,0 метрів. З підсилюючим профілем AEG45S може використовуватися для отворів шириною 7,0 метрів. Максимальна площа полотна решітки - 21 кв.м. Висота кроющей поверхні профілю - 84 мм, максимальна довжина - 7,0 метрів. Профіль AEG84 має прямокутні вікна. Висота вікна - 52 мм, ширина вікна - 100 мм.
Профіль AEG56 компактный и экономичный профиль, предназначенный для защиты проемов шириной до 3,5 метров. Высота кроющей поверхности профиля - 56 мм. С усиливающим профилем AEG30S может использоваться для проемов шириной до 4,5 метров. Профиль AEG56 имеет прямоугольные окна. Высота окна - 30 мм, ширина окна - 80 мм.
профиль AEG84 профиль AEG45s профиль AEG56 профиль AEG30s

Все екструдовані профілі забарвлюються високоякісними поліефірними порошками. Це дозволяє гарантувати стабільність і довговічність покриття як при внутрішній, так і при зовнішній експлуатації ролетних систем. Якість покриття повністю відповідає найсуворішим вимогам європейського стандарту Qalicoat. Пропонована гамма профілів дозволяє досягти цілісності і узгодженості художнього рішення вітрин, фасадів будівель і ролетних решіток в переважній більшості випадків. Наші представники готові детально проінформувати Вас про технічні характеристики різних систем і надати консультативну допомогу у виборі.
варіанти кольору ролетних решіток решітки з алюмінію

Ролетні решітки серії AEG 56
 • Максимальний розмір: ширина до 3000 мм
 • Можливість комбінації зі спеціальним профілем підвищеної міцності, відмінний огляд і оригінальний дизайн
 • Максимальний розмір роллетной решітки з підсилюючим профілем: ширина - 4500 мм, площа - 13,5 кв.м
 • Світлопроникність до 42%
 • Дуже компактна намотування
 • Спеціальний алюмінієвий екструдований профіль для з'єднання вала й полотна забезпечує захист від несанкціонованого підйому решітки в закритому стані.
Ролетні решітки серії AEG 84
 • Максимальний розмір: ширина до 5500 мм
 • Можливість комбінації зі спеціальним профілем підвищеної міцності, відмінний & nbsp; огляд і оригінальний дизайн
 • Максимальный размер роллетной решетки с усиливающим профилем: ширина - 7000 мм, площадь - 21 кв.м
 • Світлопроникність до 47 %
 • Збереження єдиного стилю на одному об'єкт з різними проемам завдяки установці на малих отворах решітки серії AEG56 і на великих - серії AEG84.
 • Спеціальний алюмінієвий екструдований профіль для з'єднання вала і полотна забезпечує захист від несанкціоновано підйому решітки в закритому стані.
варіанти монтажу
Ролетні решітки можуть бути встановлені практично на всіх видах прорізів і об'єктів. Фахівці нашої компанії запропонують Вам різні варіанти монтажу, що враховують архітектурні особливості фасаду Вашої будівлі. Короба решіток можуть бути встановлені безпосередньо у віконні прорізи та монтуватися на зовнішню чи внутрішню поверхню стін.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика