Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Ролетні гаражні ворота

Ворота рулонні

Галузь застосування:
  • Ролетні ворота для гаража
  • В'їзні ворота
  • Отвори шириною до 7 м
Ролетні ворота застосовуються в основному для закриття отвору гаража, в тому випадку де немає можливості установки секційних гаражних воріт, так як полотно ролетних воріт скручується зверху в короб. Ролетні ворота за своїм визначенням також називають рулонними. Рулонні ворота являють собою полотно, збиране з алюмінієвих профілів шириною 55 - 77 мм. По вертикальних краях прорізу закріплюються напрямні. Вал розташовується на підшипникових опорах, що забезпечують обертання. Для підняття полотна використовується внутрішньовальні привід.
Також ролетні ворота для гаража ви зможете встановити своїми руками, при цьому ви отримуєте додаткову знижку і економите на вартості монтажу. Для цього необхідно уточнити комплектацію і розміри ролетних воріт і оформити замовлення. Після чого ви отримуєте готові ролетні ворота і проводите монтаж. Інструкцію з встановлення ролетних воріт ви можете отримати у наших менеджерів.
гаражні рулонні ворота ворота ролети

Елементи гаражних ролетних воріт
Алюмінієві ламелі для полотна воріт.
Полотно гаражних ролетних воріт збирається з алюмінієвих ламелей. Компанія Алютех випускає для виробництва ролетних воріт два типи ламелей:
Технічні характеристики алюмінієвих ламелей
Артикул Вага 1 кв.м. (кг) Максимальна ширина полотна (м) Максимальна площа полотна (кв.м)
AG/77 4.73 5 16
AER 55/S 8.44 5.5 14

Колірні рішення.
Компанія Алютех випускає близько 23 варіантів кольорів ламелей для виробництва ролетних гаражних воріт. Напрямні профілі.
Виробляються з алюмінію і мають високу жорсткість. Для забезпечення підвищеної вітрової стійкості додатково з шинами GR100x35IE, GR70x34E (IE / BE), GR90x34E (IE / BE) можливе використання бічних замків SP / 77-MSW, SP / 77-MSM. Замки встановлюються в профіль AG / 77. Конструкція напрямних виконана таким чином, що при спробі злому полотно входить в зачеплення з направляючим профілем, що виключає проникнення за захищений ролетними воротами проріз.
Кінцевий профіль.
Виготовляється з алюмінію, що робить його стійким до корозії і дозволяє встановлювати в нього морозостійкий і зносостійкий ущільнювач. Ущільнювач забезпечує щільне прилягання полотна. Два варіанти виконання ригельних профілів дозволяють встановити замок ригеля як зовні, так і всередині приміщення в залежності від виду монтажу і переваг замовника.
Управління гаражних ролетних воріт.
Для автоматичного управління ролетних воріт застосовуються внутрішньовальні електроприводи NICE і Somfy. У разі відключення електроживлення передбачена можливість аварійного ручного відкривання. Управління електроприводів можливо за допомогою пульта дистанційного керування або замкового вимикача.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика