Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Розсувні перегородки

Перегородки розсувні

Система розсувних перегородок заснована на конструкції, що складається з однієї або декількох розсувних дверей. Кількість розсувних дверей може бути різною від однієї до шести залежно від технічних вимог. У конструкції розсувних перегородок зверху і по збоку можна також передбачити стаціонарні елементи виготовлені з того ж матеріалу що й самі розсувні перегородки. Міжкімнатні розсувні перегородки дуже зручні і функціональні, оскільки дозволяють значно заощадити простір при облаштуванні приміщень. Розсувні перегородки в будь-який момент без праці можуть бути зрушені убік. Таким чином, в потрібний для Вас час ви зможете власними руками звести стіну.
перегородка розсувна

Розсувні перегородки підрозділяються на кілька систем:

Алюмінієві розсувні перегородки
Розсувні перегородки на основі алюмінієвого профілю це каркас з верхньої та нижньої напрямної, внутрішній простір якого заповнюється склом, ДСП або іншими матеріалами на вибір замовника. Основний колір алюмінієвого профілю білий (RAL 9016). Так само алюмінієвий профіль для розсувних перегородок може бути коричневий (RAL 8014) і незабарвлений (анодований алюміній). Для додання індивідуальності вашому інтер'єру, алюмінієвий профіль можна фарбувати в будь-які кольори за шкалою RAL або наносити колір і фактуру під натуральне дерево. Незаперечною перевагою алюмінієвих розсувних перегородок є утримувати тепло і не пропускати сторонні шуми. Перегородки такого типу відмінно підійдуть як для застосування всередині приміщення будь-якого типу, так само для скління балкона і в якості дверей для виходу на балкон, двері і вікна в альтанку, веранду, терасу. В основному застосовуються для установки всередині отвору. Основу розсувної перегородки становить коробка з алюмінієвого профілю з верхньої та нижньої направляючої. Розсувні двері заходять вона за іншу.
розсувна перегородка з алюмінію міжкімнатна перегородка з алюмінію розсувна перегородка

Розсувні перегородки з скла
Застосовуються для установки на отвір. Скляні розсувні перегородки фіксуються роликами тільки по верхній направляє. Незважаючи на видиму крихкість конструкції, безпека експлуатації забезпечується за рахунок того, що у виробництві використовується спеціальне загартоване скло. По конструкції такі перегородки також діляться на два типи - відкрита або закрита система. У першому випадку кріплення з нержавіючої сталі знаходиться на виду, а в другому вся система ховається під декоративною алюмінієвою планкою. Розсувна перегородка складається з верхньої направляючої з роликами на які закріплюється скло. Скляні розсувні двері можна виготовити як повністю без алюмінієвого профілю по периметру, так і використовувати деякі елементи для декорації. Розсувні скляні двері розсуваються по сторонам. Система розсувних перегородок може бути відкритою або закритою. Відкрита система виготовлена з нержавіючої сталі і складається з труби по якій рухаються ролики. У закритій системі розсувних перегородок всі рухомі елементи закриті алюмінієвої декоративною планкою. Система розсувних перегородок застосовується в основному усередині приміщення для виготовлення розсувних дверей.
розсувні двері зі скла розсувні міжкімнатні двері зі скла двері розсувні зі скла

Двері перегородка гармошка
Також ми можемо запропонувати виготовлення складаний перегородки «гармошка», яка також займає мало місця і економить простір у приміщенні. Ціна в кожному окремому випадку розраховується виходячи з вибору типу системи, матеріалів, розміру отвору і наявності додаткових декоративних елементів. Розсувні перегородки з скла можливо виготовити в складається варіант "гармошка". Перевага системи розсувних складаються перегородок гармошка полягає в тому що в складеному стані перегородка займає досить мало місця. При цьому що закрити можна дуже великі отвори. Це дуже зручно там де немає можливості установки відкриваються або розсувних дверей.
перегородка гармошка  двері гармошка перегородка що складається

Різні варіанти конструкцій, можуть комбінуватися один з одним за допомогою кутових перехідників і з'єднувачів. Наприклад, можливо здійснити перехід від розсувний до орної або глухий конструкції збоку, а також до глухої рами зверху чи знизу. Передбачена установка антимоскітної сітки на балкони і лоджії. Кількість розсувних дверей і вікон конструкції може варіюватися залежно від ширини і висоти необхідного скління. Область застосування розсувних дверей і перегородок практично не обмежена - перегородки встановлюють як в житлових, так і в офісних приміщеннях, також розсувні перегородки можуть бути вітриною в магазині, служать як двері в гардеробну кімнату, в кабінет або в басейн, розсувні вікна застосовуються для скління балкона , так як при відкриванні розсувні вікна не займають корисну площу при скління балкона.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика