Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Антимоскітні сітки

Протимоскітні сітки на вікна та двері.

Давати визначення слову протимоскітні або антимоскітні сітки немає необхідності, воно говорить саме за себе. Основне завдання протимоскітні сіток захист від комах. Давайте краще розберемося які варіанти антимоскітних сіток існують і з чого вони виготовлені.
Каркас всіх протимоскітні сіток виготовлений з алюмінієвого пофарбованого профілю. Існують два основні кольори це білий або коричневий. Під замовлення можливе виконання протимоскітні сіток в кольорі Золотий Дуб - RENOLIT 2178001-167 або інші кольори і фактуру натурального дерева. Також можна нанести порошкове фарбування по & nbsp; шкалою RAL . Сітчаста тканина виготовлена зі скловолокна (фібергласу), через що довговічна, не ламається під сонячними променям, не заважає повітрообміну та завдяки забарвленню в сірий колір, практично не видно в світловому прорізі вікна.
розсувна антимоскітна сітка розсувна москітна сітка відкривається москітна сітка

Рамкова протимоскітна сітка на вікна.
Встановлюється на вікно, при необхідності протимоскітну сітку можна зняти. Є можливість установки відкривається антимоскітної сітки на петлях і клямці, відкривання назовні.
Рамкова протимоскітна сітка на двері.
Виготовляється з більш широкого дверного алюмінієвого профілю. Для додання жорсткості в сітці кутові з'єднання обжимаються за допомогою алюмінієвих куточків. Протимоскітна сітка на двері кріпитися за допомогою пружинних петель, які виконую функцію автоматичного закриття сітки. У нижній частині сітки можна замовити захисний алюмінієвий цоколь висотою 15 см.
Рулонний протимоскітна сітка на вікна та двері.
Сітчасте полотно змотується в алюмінієвий короб. Рух сітки здійснюється по бічних напрямних допомогою пружинного механізму розташованого усередині валу, щітки в напрямних, а також на нижній планці захищає від проникнення комах. Рулонну протимоскітну сітку можна встановлювати як на вікна, так і на двері. Існують два типи закриття сітки - вертикальний і горизонтальний. На двері зручніше використовувати рулонну сітку горизонтального закриття. Рулонний горизонтальна сітка зсувається в бік і фіксується за допомогою магніту.
Розсувна протимоскітна сітка на двері.
Розсувна сітка використовується в основному для закриття великих дверних прорізів. Конструкція розсувний сітки заснована на з'єднаних між собою спеціальних алюмінієвих профілях виробництва Stakusit Німеччина. Сітку можна зрушити убік, рух конструкції відбувається за допомогою роликів по напрямних. Основні переваги розсувний сітки: у відкритому стані вона не займає місце, можливість закриття досить великих прорізів.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика