Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Скляні перегородки. Скляні вітрини. Двері зі скла

Скляні перегородки

Всупереч сформованій думці, це не просто стіни з прозорого матеріалу. У сучасному виробництві існує маса всіляких функціональних і в той же час стильних конструкцій. Скляні перегородки з однаковим успіхом використовуються як в квартирі, так і в офісах, невеликих магазинах і великих торгових центрах. Перевага такого способу поділу простору в інтер'єрі полягає в легкості конструкції. Тобто приміщення не завантажується зайвими елементами, і при цьому залишається відчуття простору. Крім повністю прозорого скла існує також можливість матування та тонування полотна з нанесенням різноманітних декоративних елементів.
перегородка з матового скла перегородка в будинок перегородка зі скла

Цільно скляні стаціонарні перегородки, незважаючи на видиму крихкість, є досить міцною конструкцією. Адже вони виготовляються не з звичайного скла, а спеціально обробленого. Це так зване загартоване скло, яке проходить термічну обробку і в результаті стає в кілька разів міцніше. Це відмінне рішення для приміщень комерційного призначення, коли необхідно забезпечити в приміщенні максимальний огляд, але при цьому забезпечити кожного співробітника власним робочим простором і захистити його від зайвих звуків. Скляні перегородки володіють відмінними вогнестійкими і звукоізоляційні характеристики, що робить їх оптимальними для використання в громадських місцях будь-якого типу.
Окремо варто відзначити простоту і швидкість монтажу такого типу конструкцій. Перегородки зі скла дозволяють швидко захистити певну зону в будь-якому приміщенні, будь то квартира, офіс, магазин і навіть аеропорт. Скляні перегородки виготовляються на замовлення, і ціна в підсумку буде залежати від площі приміщення і кількості використовуваного матеріалу. У Києві ви можете замовити виготовлення будь-якого виду конструкцій із загартованого скла, звернувшись до фахівців нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері, співпраця з провідними європейськими постачальниками матеріалів і комплектуючих, а також відповідальний підхід до кожного проекту і позитивні відгуки вдячних клієнтів є гарантією того, що нам можна довірити виконання робіт будь-якої складності і масштабу.
Скляні вітрини
Конструкція скляних вітрин, за своєю конструкцією аналогічна з конструкцією перегородок зі скла і являє собою систему клемних профілів і фурнітури для кріплення загартованого скла до стелі й підлоги. Виріб дозволяє встановлювати загартоване скло товщиною 10 і 12 мм. При необхідності застосування дверей, в склі заздалегідь робляться отвори, після чого кріпитися фурнітура та встановлюються двері. Двері як і скляні вітрини також робляться з загартованого скла і можуть бути розсувні або митників. Відкривати маятникові двері можна як на себе так і від себе. При установці підлогового доводчика, двері будуть плавно закриватися самі, також скляні двері можна зафіксувати у відкритому положенні під кутом 90 градусів. Наша компанія застосовує доводчики європейських виробників, таких як CASMA, DORMA, GEZE, також можливе застосування підлогових доводчиків азійських компаній у більш бюджетному сегменті. Всі доводчики підкріплюються гарантією один рік. Дану систему скляних вітрин можна застосовувати як внутрішні вітрини зі скла для бутиків, так і зовнішні вітрини магазину. Застосування загартованого скла дає можливість закривати досить великі отвори, а відсутність вертикальних профілів створює хорошу оглядовість ваших вітрин.
скляні вітрини для магазину скляні вітрини вітрини зі скла в бутик

Двері зі скла
Скляні двері виготовляються за індивідуальними розмірами із застосуванням загартованого скла. Коробка для скляних дверей виготовлена з анодованого алюмінієвого профілю. Колір профілю можливо змінити шляхом нанесення порошкового фарбування за шкалою RAL & nbsp; або фактури під натуральні породи дерева. Універсальність фурнітури дозволяє встановлювати скляні двері в коробку з інших матеріалів. Все залежить від умов експлуатації дверей, & nbsp; двері в сауну або душову краще використовувати алюмінієву коробку, для міжкімнатних скляних дверей можливе застосування дерев'яної коробки. Фурнітура виконана у варіантах матової нержавіючої сталі і полірованої нержавіючої сталі. Замок застосовується з ключем або з клямкою зсередини, також комплектується з нажимною ручкою. В залежності від вимог скло матируется повністю або з нанесенням різних елементів. Так само скляні двері декоруються архітектурними плівками або нанесенням кольорового малюнка за допомогою фотодруку або тканини.
двері зі скла двері для душа міжкімнатні двері зі скла

Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика