Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Алюминиевые отливы для окон

Алюмінієві відливи

 коричневий алюмінієвий відлив Віконні відливи за термінологією називаються зовнішні підвіконня. Вже кілька десятиліть в Європі для виготовлення відливів використовують сучасний і більш технологічний матеріал алюміній. У чому перевага алюмінієвих відливів? При виробництві алюмінієвих відливів в якості сировини використовується алюміній - як первинний, так і вторинний. Для виробництва алюмінієвих відливів використовується сировина провідних європейських виробників, зокрема, пофарбований у фабричних умовах алюмінієвий лист товщиною 1 мм компанії "Alcan". Перед фарбуванням поверхню листа обезжиривается і хромується. Потім вона покривається порошковою фарбою і лаком з випалюванням за методом безперервного покриття Coil Coating. Спеціальне двошарове покриття лаком (Alcan SP80) на основі високоякісної штучної смоли проходить високотемпературний випал для надання йому додаткової твердості.

Для алюмінієвих відливів характерна стійкість:
  • До тривалому впливу атмосферних опадів
  • До перепаду температур від -40 ° С до + 80 ° С
  • До механічного впливу (стирання і подряпин).
Лакове покриття поверхні не змінює колір протягом тривалого періоду експлуатації і забезпечує високий захист від пилового забруднення, а також хорошу очищення поверхні водою. У відповідності з європейськими стандартами для додаткового захисту поверхню алюмінієвих відливів покривається поліетиленовою монтажної плівкою, яка забезпечує додатковий захист поверхні при монтажі відливів або при проведенні будівельних робіт і може бути видалений навіть після повного завершення установки вікон. Традиційно на ринку пропонуються відливи довжиною 3-4 м, які доводиться обрізати залежно від розмірів вікна. В результаті виникає проблема використання залишаються відрізків, так як при такій довжині дуже складно домогтися мінімальних відходів. Ми пропонуємо віконні відливи довжиною 6 м - це дозволяє комбінувати в одному шматку відливи різної довжини мінімізуючи відходи. Можлива різка під потрібний розмір.

Стандартні розміри алюмінієвих віконних відливів:

  • Длина–6 м
  • Ширина–90, 110, 130, 150, 180, 205, 225, 250, 280, 320, 360 мм

Стандартні розміри алюмінієвих балконних козирків:

  • Ширина-110, 135 мм
Базовими кольорами алюмінієвих відливів є білий (RAL 9016), коричневий (RAL 8014) також алюмінієвий відлив може бути декорований в відтінок і фактуру під дерево так вони підходять до більшості вікон. Так само за бажанням замовника наноситься порошкова фарба згідно кольору по шкалою RAL Останнім часом клієнти все частіше схиляються до вибору ексклюзивних відтінків віконних і дверних конструкцій. Найбільшу популярність здобувають кольору, що імітують фактуру дерева. Нові кольори алюмінієвих відливів для вікон: «Золотий дуб», «Горіх» і «Вишня». Колір «золотий дуб» максимально наближений до одного з найбільш популярних кольорів плівки Renolit (goldenoak), використовуваної для ламінування віконних і дверних профілів.
golden oak sill walnut sill cherry sill
Золотий дуб Горіх Вишня

Алюмінієві відливи можна встановити в комплекті з накладками. Вікна в такій комплектації виглядають красивіше і акуратніше, як повністю закінчений об'єкт. При цьому зникає необхідність загинати кромки відливів, щоб волога не потрапляла на стіни. Як матеріал для відливних накладок використовується пластик АВС.
braun sill bokovaya zaglushka kronschtein

Кронштейн опорний алюмінієвий
Компанія розробила і запустила у виробництво кронштейн опорний алюмінієвий. Кронштейн опорний призначений для більш якісної установки віконних відливів. Він дозволяє збільшити жорсткість конструкції, забезпечити консольну установку віконних відливів, мінімізувати вплив сильних вітрових навантажень і поліпшити шумопоглинання. Проведені випробування кронштейна підтвердили універсальність і високу функціональність конструкції, зручність виконання монтажних робіт у точній відповідності з Вашими індивідуальними вимогами.
Відливи та козирки з металу
Для виготовлення відливів і козирків застосовується оцинкований листовий метал, також оцинкований листовий метал пофарбований полімерною фарбою. Крім відливів і козирків можливе виготовлення та інших виробів з листового металу під замовлення. Розміри і бажана конфігурації узгоджуються попередньо з замовником. Можливе виготовлення віконних відливів, козирків під фактуру дерева Золотий Дуб і Махагон.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика