Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Енергозберігаючі металопластикові вікна та двері

Можливості сучасних металопластикових вікон

Пластикові вікна завоювали широку популярність вже не один десяток років назад - естетичні, зручні і недорогі конструкції можна помітити на більшості фасадів будинків. За цей час технології виробництва пішли далеко вперед, і нові можливості сучасного металопластику стануть цікаві тим, хто тільки збирається встановити вікна, і тим, хто планує замінити застарілі конструкції.

Енергозберігаючі вікна
Проблема енергозбереження стає все більш актуальною останнім часом, з огляду на зростання цін на комунальні послуги. В середньому через вікна в багатоквартирному будинку втрачається від 30% тепла і вище. Енергозберігаючі металопластикові вікна здатні істотно знизити цей показник за умови їх грамотного вибору.

Теплі пластикові вікна: принципи вибору
Щоб встановлена енергозберігаючі вікна допомогли заощадити на витратах з опалення взимку та кондиціювання влітку, вони повинна відповідати таким вимогам:

 • Кількість камер в профілі - мінімум 5-6. Чим більше камер, тим вище теплоізоляція віконного отвору.
 • Кількість камер в склопакеті, згідно з нормами ДБН для кліматичної зони. Основна втрата тепла відбувається через склопакет, і тому наявність енергозберігаючого скла і інертного газу (аргону або криптону) в ньому буде працювати на підвищення теплоізоляції.
 • Заповнення камер в склопакеті аргоном. Склопакети з аргоном підвищують коефіцієнт опору теплопередачі металопластикового вікна.
 • Наявність енергозберігаючого скла в склопакеті. Скло цього типу, розроблені за останніми технологіями, працюють за принципом клімат-контролю.

Енергозберігаючі скла останнього покоління
На можливостях енергозберігаючих стекол, що випускаються сучасними виробниками, варто зупинитися докладніше. Спеціальне нізкоеміссионноє покриття, що наноситься методом напилення, дозволяє таким склі знизити показник теплопровідності в кілька разів. При цьому тип нанесення може бути твердим (k) або м'яким (i). Другий варіант є більш досконалим, володіючи максимальною спектром достоїнств. Один з подібних продуктів - ClimaGuard Solar, розробка компанії Guardian, відомої використанням інноваційних технологій у виробництві. Скло, спеціально випущене для енергозберігаючих металопластикових вікон, володіє мультифункціональними можливостями:

 • Дозволяє знизити рівень тепловтрати в холодну пору року на 87% (якщо порівнювати з дерев'яними вікнами).
 • У жарку пору року пропускає лише 42% сонячної енергії, дозволяючи значно економити на кондиціонуванні.
 • Легкий дзеркальний ефект зовні робить зовнішній вигляд вікна респектабельним і допомагає захистити приміщення від сторонніх очей.
 • Висока светопропускающая здатність (67%) при ефективному захисту від ультрафіолету забезпечує комфорт для всіх проживаючих в будинку, оптимальні умови для розвитку кімнатних рослин і перешкоджає вигоряння меблів.

Шар срібла з напиленням з різних металів виглядає як прозорий фільтр, практично непомітний з першого погляду. Саме він дозволяє ClimaGuard Solar поєднувати в собі всі переваги енергозберігаючих та сонцезахисних стекол. Крім того, включення даного продукту в склопакет з аргоном значно підвищує теплоізоляційні властивості вікна.
Оригінальні конструкції пластикових вікон
Прогрес технологій виробництва вивів естетику пластикових вікон на новий рівень, відкриваючи необмежені можливості для сучасних архітекторів. Геометрія вікна стає все більш багатогранною, дозволяючи отримувати незвичайні і оригінальні форми. Сьогодні зустрічаються такі віконні конструкції:
 • Прямокутні і квадратні вікна.
 • Арочні вікна.
 • Трапецієподібні вікна.
 • Круглі вікна.
Вражаючий дизайн віконних конструкцій. Сучасні теплі пластикові вікна, крім практичного призначення, несуть і естетичне навантаження. Їх зовнішня і внутрішня обробка здатна значно перетворити навіть стандартне вікно.

Ламінування профілю ПВХ
Технологія ламінування вибирається в разі, коли білий колір віконного профілю суперечить дизайнерському рішенню. Найбільш популярною останнім часом стає ламінація під дерево, майстерно імітує поверхню деревини. Декоративні плівки, що створюють натуралістичний структурний і колірний ефект, наносяться на поверхню профілю особливим способом. Це надає рам вікна повну схожість з природним матеріалом, зберігаючи всі переваги пластика. Типи ламінації можуть бути різні: внутрішня, зовнішня, двостороння і в масі. При цьому поверхня пластику стає не тільки більш привабливою, але і практичною - вона отримує додатковий захист від механічних пошкоджень, ультрафіолету і вимагає мінімум догляду.

Декоративна розкладка в склопакетах
Металопластикові вікна з шпросами досить затребувані в приватному будівництві, респектабельних будинках з обробкою під старовину або громадських закладах. Витончене декоративне переплетення всередині склопакета дозволяє підкреслити оригінальний архітектурний задум і зробити дизайн фасаду будівлі неповторним. Шпроси також часто вибираються, коли вишуканим інтер'єру суперечить стандартна прямокутна форма вікон. У таких ситуаціях розкладка в формі арки, стрілчастого зводу або геометричного візерунка буквально перетворює приміщення. Планки для розкладки можуть бути тонкими або широкими, з прямими або фрезерованими краями, рівними або вигнутими, білими або кольоровими - все залежить від обраного малюнка.

Металопластикові вікна сьогодні - не просто функціональний елемент будови, це ще й ефективний інструмент контролю над кліматом, а також гармонійна деталь дизайнерського оформлення. Правильний вибір конструкції стане визначальним фактором комфорту для всіх проживаючих у квартирі і створення в будинку атмосфери тепла і затишку.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com

Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика