Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Алюмінієві та металопластикові вхідні двері.

Двері вхідні

Вхідні двері є, безумовно, ключовим елементом будь-якої будівлі. Саме тому до їх вибору необхідно підійти з усією відповідальністю і вивчити якомога більше інформації перед тим, як купити готову двері або виготовити на замовлення. Незалежно від архітектурного стилю об'єкта, двері повинна, в першу чергу, виконувати свої функції, але і привабливий зовнішній вигляд відіграє далеко не останню роль.
Найбільшою популярністю останнім часом користуються металопластикові вхідні двері, оскільки вони поєднують в собі функціональність, стильний дизайн і довговічність навіть за умови інтенсивної експлуатації. Вхідні двері є одним з головних елементів фасаду будівлі, відповідно саме до вхідних дверей пред'являються особливі вимоги вибору дизайну. Вони гармонійно доповнюють інтер'єр і екстер'єр будинку, яким би він не був - діловим або скромним, просторим або представницьким, сучасним або старовинним.
Підвищена тепло- і звукоізоляція забезпечуються за рахунок п'ятикамерної стулки і рами. Фурнітура фіксується безпосередньо на армуючу сталь, розташовану всередині конструкції, що гарантує підвищену міцність в процесі експлуатації. Найчастіше в житловому сегменті використовуються металопластикові вхідні двері, оскільки вони за стилем відмінно поєднуються з вікнами з такого ж матеріалу.
Вхідні двері з вітражем
Навіть із стандартних дверей можливо зробити як говоритися "красиві" вхідні двері. Для цього замість склопакета застосовується декоративна филенчатая сендвіч-панель. Дана панель виготовлена з двох декоративних пластикових панелей між якими перебувати утеплювач - пінополіуретан. Ми можемо запропонувати близько сімнадцяти моделей декоративних сендвіч-панелей для вхідних дверей. Дана панель може бути що не прозора, так і з встановленими в фільонки стеклами або вітражами. Всі декоративні панелі виготовляються під замовлення. Вхідні двері з декоративною панеллю можуть відповідати самим різним побажанням їх власників і гармонують як з сучасними будівлями, так і з історичними фасадами. Застосування елементів вітража прикрасять і підкреслять індивідуальність ваших вхідних дверей.
двері з вітражем з алюмінію пластикові двері з вітражем двері з вітражем
двері золотий дуб двері махагон двері під дерево в будинок

Вхідні двері - профіль
Залежно від місця експлуатації вхідних дверей, вибирається матеріал з якого вони будуть виготовлені. Вхідні двері & nbsp; виконуються під замовлення з металопластикового або алюмінієвого профілю. Для вхідних дверей використовуються в громадських місцях з великим експлуатаційним навантаженням бажано застосовувати алюмінієвий профіль. Алюмінієві двері поєднують в собі міцність і надійність, довгий термін експлуатації, можливість виготовлення конструкцій великих розмірів. Вхідні двері виготовлені з алюмінієвого профілю пофарбовані за шкалою RAL. Стандартні кольори профілів: RAL9016 (білий), RAL8017 і RAL8014 (коричневий), RAL9006 (сріблястий металік) і не пофарбований анодований алюміній, даний профіль можна фарбувати в будь-який колір по шкалою RAL або наносити колір і фактуру під натуральне дерево. Якість фарбування профілів відповідає вимогам Qualicoat +2000.
пластикові двері вхід пластикові двері з шпросами пластикові двері тераса

Вхідні двері ізметаллопластікового профілю частіше застосовуються для приватних будинків, тому вартість таких дверей менше алюмінієвих і виготовляються в одному стилі з металопластиковими вікнами. При застосуванні п'ятикамерного профілю, такі двері дають хорошу теплоізоляцію. До розташованої усередині армуючої стали кріпиться вся несуча фурнітура. Металопластикові вхідні двері рекомендується застосовувати в місцях з нечастої експлуатацією. Вхідні металопластикові двері можливо ламінувати плівками Renolit під натуральне дерево. Ламінація під дерево може бути як з двох сторін так і з одного боку.
металопластикові двері для дому алюмінієві двері алюмінієвий тамбур

Фурнітура Що стосується вибору фурнітури, то асортимент досить великий. У своїй роботі ми віддаємо перевагу перевіреним європейським маркам, таким як Maco, Giesse, Savio, Hoppe, WinkHaus та інші надійні виробники. Як показує практика, навіть стандартні вхідні двері можна прикрасити за рахунок застосування декоративної фільончастої сендвіч-панелі. Нашим замовникам ми пропонуємо на вибір близько двадцяти варіантів панелей, причому як прозорі, так і суцільні.
Ригельный замок Замок-рейка виготовлений з застосування додаткових замикаючих елементів. Управління відбувається за допомогою ручки або ключа. При закритті дверей відбувається замикання в декількох точках з боку замку. За допомогою додаткових замикаючих елементів забезпечується більш надійна теплоізоляція і захист від злому.
Сделать заказ и получить дополнительную информацию:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика