Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Рекомендації по вибору металопластикових вікон

Як вибрати металопластикові вікна

 Коли у вас настає питання вибору металопластикових вікон або дверей, то в основному завжди складно зробити вибір профільної системи, особливо якщо ви стикаєтеся з цим перший раз. На сьогоднішній день ринок переповнений назвами пропонованих профільних систем і кожна компанія природно позиціонує свої вікна або двері як найкращі і якісні. Якщо вам важко прийняти рішення, давайте ми дамо невелике роз'яснення, але звичайно ж остаточний вибір на покупці металопластикових вікон тільки за вами. Кожній людині хочеться купити будь-який товар дешевше і це природно і нормально, але не варто наприклад купувати вікно яке в рази дешевше середньої ціни на металопластикові конструкції.
По-перше всі пластикові профілю поділяються на трьох, чотирьох, п'яти і навіть шестикамерні системи. Металопластиковий профіль усередині порожниста і має перегородки які і утворюють камери. Природно металопластикове вікно виготовлене з п'ятикамерного профілю буде коштувати дорожче вікна виготовленого трикамерного профілю. Чим більше в профілі камер, тим просто він тепліше і конструкції з нього міцніше і надійніше. І це основний критерій при виборі металопластикових конструкцій. Якщо ви побудували приватний будинок і опалювати його будете зі "своєї кишені", то варто застосовувати п'ятикамерний профіль і 2-камерний склопакет, по одній простій причині що ви протягом багатьох років будете поступово економити на енергоносіях. Для льотного приміщення підійде і трикамерний профіль і 1-камерний склопакет.
Для цього існують ДСТУ Б В.2.6.-15-99 п. 4.2.18. для кожної кліматичної зони з урахуванням коефіцієнта опору теплопередачі для окремої конструкції. Природно будь-яке вікно так само необхідно правильно встановити керуючись ДБН. Звичайно ж вам може допомогти рада знайомих, які вже встановлювали і мали досвід експлуатації металопластикових вікон. Як правило вибирати варто ті профільні системи які зарекомендували себе протягом багатьох років, з огляду на так же багато факторів.

На основі металопластикового профілю можна виготовити:

  • металопластикові вікна
  • розсувні металопластикові вікна
  • арочні вікна
  • конструкції для скління балконів
  • балконні двері
  • вхідні двері
  • металопластикові перегородки
 
Розсувні металопластикові вікна
Основне важлива перевага пластикових розсувних вікон це їх не висока ціна. Стандартні металопластикові вікна вже давно користуються стабільним попитом на ринку України, але і розсувні металопластикові вікна останнім часом знайшли чималу популярність за рахунок зручності конструкції і експлуатаційних характеристик, оскільки дозволяють максимально ефективно використовувати обмежений простір. Розсувні пластикові вікна комплектуються як склопакетом, так і одним склом. Так як ущільнення в розсувних вікнах щіткове, то в основному вони підходять для скління балкона, альтанки або мансарди. Якщо говорити простою мовою, то конструкція металопластикових розсувних вікон схожа з усім відомим нам шафою купе, де стулки рухаються паралельно, одна щодо іншої.
   
Зробити замовлення і отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика