Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Дерев'яні і Бамбукові жалюзі. Рулонні жалюзі з бамбука. Жалюзі на пульті ДУ.

Жалюзі

Самі по собі жалюзі є не тільки стильним прикрасою інтер'єру, але і відмінно виконують свої функції в плані захисту приміщення від сонця і сторонніх очей. Різновидів жалюзі представлено досить багато, але в цілому їх можна розділити на два основних типи: горизонтальні і вертикальні. Різноманітність фактур, форм і матеріалів дозволяє відмінно вписати даний елемент інтер'єру в будь-який стиль, від лаконічного мінімалізму, до просунутого hi-tech. Жалюзі настільки зручне і універсальний виріб, що важко уявити як би ми обходилися без них. Основна функція жалюзі це захист від сонця. На сьогоднішній день існує досить велика кількість різновиди жалюзі. Горизонтальні жалюзі, вертикальні жалюзі так звані штори-жалюзі, мотузкові жалюзі, рулонні жалюзі, жалюзі з дерева і бамбука і це не весь список. Крім захисту від сонця жалюзі можуть виконувати функцію штор, а різноманітність фактур і кольору жалюзі дозволяє використовувати їх для оформлення будь-якого інтер'єру.
Система управління жалюзі може бути як ручний, так і автоматичною за допомогою пульта дистанційного керування. В основному застосовується автоматика Somfy. Управління жалюзі відбувається за допомогою пульта ДУ. Для чого в жалюзі встановлюється спеціальний електропривод Somfy з приймачем, який приймає радіосигнал з пульта ДУ. Жалюзі на пульті ДУ рекомендується застосовувати, в тих місцях де утруднений доступ для ручного управління жалюзі. Управляти жалюзі на пульті ДУ зручно і комфортно.
Такі жалюзі можуть бути з рівним успіхом встановлені як на вікна, так і двері. Вся конструкція складається з дерев'яних ламелей шириною 25 або 50 міліметрів і кріпиться на металевий карниз, який ховається за декоративною дерев'яною планкою. Ціна буде залежати від площі виробу.
Існує ще такий тип натуральних жалюзі, як бамбукові. Будучи повністю натуральним матеріалом, бамбук відрізняється підвищеною міцністю, а довгий термін служби забезпечується за рахунок нанесення спеціального захисного покриття на ламелі. Ширина ламелей буває двох типорозмірів 25 і 50 міліметрів. Додатково бамбукові жалюзі можна декорувати тасьмою. Такі жалюзі відмінно вписуються в східний інтер'єр, хоча також повсюдно використовуються і в інших стилях оформлення, включаючи незмінну класику.
Бамбукові рулонні жалюзі
рулонні жалюзі соломка жалюзі соломка рулонні жалюзі з бамбука

Бамбукові рулонні жалюзі виготовлені з різних по ширині і кольором смужок бамбука скріплених між собою ниткою. Принцип виготовлення заснований на всім відомої "соломка", яка була дуже популярною в ще в 80-х роках. Зараз на ринку представлений більш широкий асортимент бамбукових полотен, з яких виготовляють бамбукові рулонні штори. Рулонні жалюзі добре вписуються в будь-який інтер'єр. Особливою популярністю бамбукові рулонні штори користуються у шанувальників східного стилю. Бамбукове полотно кріпитися на карниз, який закривається декоративною планкою або Валанс. Бамбукове полотно може скручуватися вгору в рулон, або складатися фалдами (римська збірка). Також ви можете окремо придбати у нас бамбукове полотно в рулоні нарізане під потрібний вам розмір.
Зразки бамбукових рулонних жалюзі "соломка"
полотно джут джутовое полотно жалюзи джутовое полотно серый джутовое полотно жалюзи соломка жалюзи соломка 12961.JPG бамбуковые рулонные шторы жалюзи соломка B-8601-3 бамбукові рулонні штори B-111-1 бамбукові рулонні штори LT-01
жалюзі соломка TD-32 жалюзі соломка B-8002 бамбукові рулонні штори B-8B-RG жалюзі соломка BN-21 жалюзи соломка B-9B жалюзі соломка B-8301-2 жалюзі соломка B-055 жалюзі соломка B-10 MB жалюзі соломка R-001 бамбукові рулонні штори B-8501-3 жалюзі соломка BA-22
    бамбукові рулонні штори B-8101-1 жалюзі соломка BR-Q03 жалюзи соломка B-222 жалюзі соломка BR-H31 жалюзі соломка BR-Q04 жалюзі соломка B-8206 жалюзі соломка BN-23 жалюзі соломка B-8004 жалюзі соломка BN-11

Якщо ви знаходитесь в Києві, то можете викликати замірника на об'єкт, використовуючи форму зворотного зв'язку на нашому сайті. Крім того, наші менеджери запропонують вам кілька варіантів виконання за оптимальною ціною і організують доставку та встановлення.
Дерев'яні жалюзі
Дерев'яних жалюзі виготовляються з натуральної деревини листяних порід. Основний матеріал з якого виготовляють дерев'яні жалюзі це канадська липа (Basswood). Жалюзі з дерева поєдную в собі тепло і красу листяних порід і добре поєднуються з практично будь-яким інтер'єром. Вироби з натурального дерева прийнято вважати виробами преміум класу. Ламелі дерев'яних жалюзі виробляються шириною 25 мм і 50 мм. Карниз на якому кріпляться жалюзі виготовлений з пофарбованого металу, також у ньому знаходяться всі механізми управління жалюзі. Карниз зверху закривається декоративною планкою виготовленої з того ж матеріалу що й самі жалюзі. Також жалюзі з дерева можна декорувати тасьмою.
декоративна планка на жалюзі дерев'яні білі дерев'яні жалюзі жалюзі дерев'яні з тасьмою

  Зразки дерев'яних жалюзі

basswood natural basswood maple basswood teak
basswood red mahogany basswood wenge basswood tiger eye

Бамбукові жалюзі
Бамбукові жалюзі виготовляються шляхом пресування і подальшої обробки бамбука, після чого на бамбукові ламелі наноситься захисне покриття. Так як бамбук вважається досить міцним природним матеріалом, отже і жалюзі з бамбука поєднують всі якості бамбука. Ширина ламелей бамбукових жалюзі може бути 25 мм і 50 мм. Також як і дерев'яні жалюзі, бамбукові можна декорувати тасьмою. Бамбукові жалюзі можна віднести ближче до східного стилю, в теж час жалюзі з бамбука відмінно гармоніюють і з класичним стилем. Бамбукові жалюзі добре підходять для оформлення як квартирного інтер'єру, так і для заміського будинку.
jaluzi bambuk
жалюзі на пульті ду

  Зразки бамбукових жалюзі

bamboo snow white bamboo white bamboo natural
bamboo carbon bamboo light green bamboo cherry
bamboo mahogany bamboo walnut bamboo malahit

  Технічні характеристики дерев'яних і бамбукових жалюзі

Сlassic 25mm Мінімальна ширина, мм Максимальна ширина, мм Максимальна висота, мм
Дерево 25 мм 330 1100 1700
Бамбук 25 мм 330 800 1700
Мінімальна розрахункова площа дерев'яних і бамбукових жалюзі - 0,75 кв.м. (вартість жалюзі площею менше 0,75 кв.м. розраховується як 0,75 кв.м.). Для жалюзі 25 мм на звичайній драбинці висота ламелей в зібраному вигляді займає 140 мм (дерев'яні жалюзі) і 130 мм (бамбукові жалюзі) на 1 метр висоти вироби. Для жалюзі 25 мм на тасьмі висота ламелей в зібраному вигляді займає 180 мм (дерев'яні жалюзі) і 170 мм (бамбукові жалюзі) на 1 метр висоти вироби.

Сlassic 50mm Мінімальна ширина, мм Максимальна ширина, мм Максимальна висота, мм
Дерево 50 мм 400 1700 2200
Бамбук 50 мм 400 1300 2500
Мінімальна розрахункова площа дерев'яних і бамбукових жалюзі - 0,75 кв.м. (вартість жалюзі площею менше 0,75 кв.м. розраховується як 0,75 кв.м.). У дерев'яних жалюзі на звичайній драбинці висота ламелей в зібраному вигляді займає 80 мм (дерево) і 70 мм (бамбук) для 1 метра висоти вироби. У дерев'яних жалюзі на тасьмі висота ламелей в зібраному вигляді займає 100 мм (дерево) і 90 мм (бамбук) для 1 метра висоти вироби.

Retro 50mm Мінімальна ширина, мм Максимальна ширина, мм Максимальна висота, мм
Дерево 50 мм 400 1500 1500
- - -
Мінімальна розрахункова площа дерев'яних жалюзі Retro 50mm - 1 кв.м. (вартість жалюзі площею менше 1 кв.м. розраховується як 1 кв.м.). Висота ламелей дерев'яних жалюзі в зібраному вигляді займає 100 мм для 1 метра висоти вироби
Мотузяні штори Стрінг
Існує різновид вертикальних жалюзі - мотузкові штори Стрінг. Мотузкові жалюзі стринг складаються з великої кількості мотузочок у вигляді бахроми через що їх називають мотузкові або ниткоподібні жалюзі. Як і вертикальні жалюзі, ниткоподібні жалюзі можна встановлювати на карниз вони мають ширину 89 мм і стандартну довжину 3 м. Мотузяні штори Стрінг можна вкоротити на будь-яку висоту на місці самостійно. Колірна гамма ниткоподібних жалюзі Стрінг різноманітна. Мотузкові штори Стрінг можна використовувати не тільки в одному кольорі, також комбінувати кілька кольорів які будуть доповненням до вашого інтер'єру. Мотузкові штори можна застосовувати для розділення приміщення на різні функціональні зони.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика