Добавить сайт в избранное
RU UA
Звоните сейчас!

Зсувні та в'їзні ворота

В'їзні ворота
Розсувні ворота виготовляються за індивідуальними розмірами і можуть бути встановлені на будь-якому етапі будівництва як при готовому отворі, так і при його повній відсутності. Головна перевага розсувних воріт в тому, що полотно воріт зсувається уздовж огорожі і не займає територію перед в'їздом.
Розсувні ворота призначені для дачних ділянок, стоянок, різних промислових територій і т.д., де потрібна максимальна ширина воріт, із забезпеченням свободи отвору колон від напрямних і рейок. Розсувні ворота рухаються завдяки двом роликовим візків, які рухаються в спеціальній балці, що розташовується в нижній частині полотна зсувних воріт.
ворота в'їзд въезд ворота ворота

Каркас розсувних воріт складається з металевої профільної труби, обшитої листовим металом профнастилом з одного або двох сторін, обшивка зсувних воріт підбирається під обробку будинку. Також при виготовленні воріт ми можемо використовувати художню ковку яка створює неповторний зовнішній вигляд воріт. На основі дизайну зсувних воріт можна виготовити і хвіртку, оснащену електрозамком, який підключається до домофону. Зсувні ворота можна виготовити довжиною до 6 метрів і висотою до 3 метрів.
Для автоматизації воріт в залежності від побажань замовника використовується автоматика європейських чи азійських виробників. Управління автоматикою може бути різною залежно від поставленого завдання - це може бути пульт дистанційного керування, замковий вимикач, що зчитує пристрій для карт або ж стандартний клавішний вимикач. В якості захисту від помилкової дії встановлюються фотоелементи, а при роботі воріт додатковим візуальним попередженням служить сигнальна лампа. У разі коли немає эл. струму, двигун зсувних воріт можна відкрити вручну, за допомогою ключа для розблокування.
розсувні ворота з автоматикою ковані ворота ворота з профнастилу

Коли немає місця для використання звичайних розсувних воріт можна застосовувати ворота які відчиняються. Як і розсувні ворота, ворота які відчиняються виготовляються з профільної труби з профнастилом. Також за бажанням замовника можна використовувати: художню ковку, натуральне дерево, алюмінієві рейки і т.д. Ворота кріпляться на завісах і відкриваються назовні. При необхідності на такі ворота можна встановити автоматику. Автоматичними воротами ви можете керувати за допомогою пульта ДУ не виходячи з будинку або автомобіля. Автоматичні ворота це зручність і комфорт.
Зробити замовлення та отримати додаткову інформацію:
тел. (044) 451-63-95   4516395@gmail.com


Интраст
Металлопластиковые и алюминиевые окна и двери, перегородки, раздвижные двери, гаражные ворота, защитные ролеты, жалюзи
ул. Волынская 48/50 Киев Украина +38044 451-63-95 +38063 786-50-50 +38044 249-98-40 intrustokna@yandex.ua
Яндекс.Метрика