Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Продукція

Проблема енергозбереження стає все більш актуальною останнім часом, з огляду на зростання цін на комунальні послуги. В середньому через вікна в багатоквартирному будинку втрачається від 30% тепла і вище. 

Енергозберігаючі вікна здатні істотно знизити цей показник за умови їх грамотного вибору

Кожна житлова або офісна будівля починається і закінчується вхідними дверима

 Важливість даної конструкції важко переоцінити. Захищеність будь-якого приміщення забезпечує саме двері. Крім цього, на двері покладено функції шумоізоляції та теплоізоляції, а також роль декоративного елемента фасаду та інтер'єру.

Перегородки та їх функції

Головна функція перегородок, розділяти приміщення на окремі кімнати або зони. В основному перегородки підрозділяються на розсувні і стаціонарні, а досить великий вибір матеріалів для виготовлення перегородок дозволяє запропонувати вам готові вироби від бюджетного варіанту до самого вишуканого і престижного.

Балкон - практична частина будинку, облаштування якої вимагає особливої уваги

 Якщо ви зібралися засклити балкон, вам доведеться продумано підійти до цього завдання. На сьогоднішній день існує декілька варіантів, за допомогою яких можна встановити балконні конструкції.

Встановлення душових кабін 

Душові кабіни під замовлення чудово себе зарекомендували як основний елемент інтер'єру як великої ванної кімнати, так і найкращим виходом для малогабаритних або суміщених санвузлів, завдяки індивідуальним дизайном і технічними можливостями фурнітури.

З усього розмаїття варіантів воріт їх об'єднує одна основна функцію, це обмеження доступу на територію.

Який тип воріт застосовувати, залежить від розмірів отвору і ваших побажань

Існує досить широкий вибір варіантів захисних ролет, від класичного пенонаполненного профілю, до екструдованого профілю з високим класом стійкості від злому. 

Вся ця технологія призначена для того щоб оберігати і приносити комфорт і спокій в ваш будинок

Безрамне скління - новітній спосіб перетворення простору, будь то лоджія, тераса або балкон

 Це елегантне рішення здатне не тільки візуально розширити приміщення, а й захистити його від вітру, пилу, опадів.

Архітектурне скло часто використовують в своїх проектах сучасні дизайнери, без нього важко уявити ділове будівлю або торговий центр. 

Актуальна тенденція дизайнерської моди набула надзвичайної популярності

Ригельна система призначена для організації фасадної частини будівлі зі скла

 Застосування фасадної системи, дозволяє виготовити різні конструкції з високим ступенем навантаження, такі як зимовий сад зі скляним дахом.

Це тканинні навіси для захисту від сонця і від дощу різних розмірів, форм і забарвлень

 Вони широко застосовуються для затінення вікон будинків, квартир і вітрин, а також терас. На відміну від звичайних навісів, маркізи можна складати і розкладати. Безліч різновидів і квітів дають широкі можливості для застосування маркіз.

Встановлення жалюзі

Именно жалюзи являются не только стильным украшением интерьера, но и отлично выполняют свои функции в плане защиты помещения от солнца и посторонних глаз. Разновидности жалюзи представлено довольно много, но в целом их можно разделить на два основных типа: горизонтальные и вертикальные. Разнообразие фактур, форм и материалов позволяет отлично вписать данный элемент интерьера в любой стиль, от лаконичного минимализма, до продвинутого hi-tech.

Управління для ролет та воріт

В сучасному світі постійно підвищується рівень автоматизації офісних і житлових будівель, важко переоцінити комфорт дистанційного керування такими об'єктами, як захисні роллети, рулонні штори, жалюзі, маркізи, ворота.

Елементи додаткової комплектації для вікон або дверей, такі як відливи, підвіконня і антимоскітні сітки