Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Конденсат на вікнах

Конденсат на вікнах

Чому ж на вікнах утворюється конденсат ?

Після установки нових металопластикових вікон багато часто не розуміють, чому пітніють вікна ? Щоб це зрозуміти необхідно вивчити конструкцію вікон. Вікна як виріб на відміну від старих дерев'яних рам, мають гарну герметичністю. Існує кілька причин утворення конденсату на вікнах. Основна причина конденсату на вікнах це звичайно ж підвищена вологість повітря. Вологість сприяє формуванню конденсату лише при значній різниці температур внутрішнього і зовнішнього повітря. При поганій припливної вентиляції, волога яка знаходитися в повітрі конденсується на будь-яких холодних предметах.

Що ж робити, щоб конденсат на вікнах ніколи не з'являвся?

Якщо в будинку на склі накопичується волога для її видалення досить просто відкрити стулку на провітрювання. Вихід простий необхідно час від часу провітрювати приміщення. Особливо актуально для кімнат, де готують їжу або відпочивають. При замовленні металопластикових вікон рекомендується встановити двокамерний склопакет, згідно кліматичної зони в якій ви проживаєте, також обговорюйте установку опції «зимового провітрювання». Також конденсат може утворюватися на віконному профілі через втрату еластичності віконного ущільнювача, його бажано регулярно протирати і змащувати.
Не бажано загороджувати батарею широким підвіконням, тепле повітря який виходить від опалювальних приладів, повинен мати безперешкодний доступ до пластикових вікон. Все досить просто, керуючись нашими порадами ви зможете назавжди забути про таке явище як конденсат на вікнах.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ