Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Як вибрати вікна

Як вибрати металопластикові вікна

Коли у вас настає питання вибору металопластикових вікон або дверей, то в основному завжди складно зробити вибір профільної системи, особливо якщо ви стикаєтеся з цим перший раз. На сьогоднішній день ринок переповнений назвами пропонованих профільних систем і кожна компанія природно позиціонує свої вікна або двері як найкращі і якісні. Якщо вам важко прийняти рішення, давайте ми дамо невелике роз'яснення, але звичайно ж остаточний вибір на покупці металопластикових вікон тільки за вами.

Які вибрати металопластикові вікна?

Кожній людині хочеться купити будь-який товар дешевше і це природно і нормально, але не варто наприклад купувати вікно яке в рази дешевше середньої ціни на металопластикові конструкції.
По-перше всі пластикові профілю поділяються на трьох, чотирьох, п'яти і навіть шестикамерні системи. Металопластиковий профіль усередині порожниста і має перегородки які і утворюють камери. Природно металопластикове вікно виготовлене з п'ятикамерного профілю буде коштувати дорожче вікна виготовленого трикамерного профілю. Чим більше в профілі камер, тим просто він тепліше і конструкції з нього міцніше і надійніше. І це основний критерій при виборі металопластикових конструкцій. Якщо ви побудували приватний будинок і опалювати його будете зі "своєї кишені", то варто застосовувати мінімум п'ятикамерний профіль і 2-камерний енергозберігаючий склопакет, по одній простій причині що ви протягом багатьох років будете поступово економити на енергоносіях. Для не опалювального приміщення підійде і трикамерний профіль і 1-камерний склопакет.
Для цього існують ДСТУ Б В.2.6.-15-99 п. 4.2.18. для кожної кліматичної зони з урахуванням коефіцієнта опору теплопередачі для окремої конструкції. Природно будь-яке вікно так само необхідно правильно встановити керуючись ДБН. Звичайно ж вам може допомогти рада знайомих, які вже встановлювали і мали досвід експлуатації металопластикових вікон. Як правило вибирати варто ті профільні системи які зарекомендували себе протягом багатьох років, з огляду на так само багато факторів.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ