Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Підйомно-зсувні двері

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Підйомно-зсувні двері

Стрімко мінливі потреби дня стимулюють виробника постійно вдосконалювати якість продукції та існуючі технології. Сьогоднішнього споживача все більше цікавлять продукти максимально функціональні і зручні. Тому хочемо звернути вашу увагу на двері оснащені підйомно розсувним механізмом.
Підйомно-зсувні двері є різновидом алюмінієвих дверей розсувного типу. Як відомо, розсувні алюмінієві конструкції бувають холодними і теплими. Холодні застосовуються в приміщенні де немає необхідності збереження тепла. Теплі двері обов'язково передбачають функцію енергозбереження приміщень.
Двері з підйомно-зсувний системою є найбільш досконалу модель розсувних теплих дверей. Висока ефективність досягається за рахунок підйомного механізму і термомоста розташованого між внутрішньою і зовнішньою стінками алюмінієвого профілю. При відкритті стулка ледь помітно піднімається, а при закритті опускається і щільно притискається гумовими ущільнювачами розташованими на профілі за допомогою поворотного пристрою ручки. Це дозволяє встановлювати підйомно-зсувні систему безпосередньо з житлового приміщення на вулицю. У міцний алюмінієвий каркас, який використовується при виготовленні підйомно-зсувних дверей, можливо установка досить великого енергозберігаючого склопакета з загартованого скла. Що дозволяє безпечно склити найширші прорізи, при високому рівні енергозбереження.

Переваги підйомно-зсувних дверей
  • хороша теплоізоляція;
  • сучасність технологічного рішення;
  • можливість використання в отворах шириною до десяти метрів;
  • велика область застосування (мансарди, тераси, балкони);
  • ефект простору з великою кількістю світла і відмінним оглядом;
  • можливість установки декількох стулок, в залежності від обраної моделі дверей.

Виготовлення вироби за індивідуальним проектом завжди здійснюється відповідно до вимог замовника у встановлений термін. Сподіваємося, що наявний асортимент зацікавить вас, а наші фахівці допоможуть визначитися з вибором підйомно-зсувних дверей.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.