Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Розсувні алюмінієві двері

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Розсувні алюмінієві двері

Алюмінієві двері вважаються одним з самих практичних і міцних варіантів дверних конструкцій. Їх з рівним успіхом використовують в приватним будинках і громадських будівлях, для внутрішніх площ і зовнішніх вхідних груп, в компактних і просторих приміщеннях. Найбільш функціональної і одночасно привабливою їх різновидом можна назвати двері з розсувним механізмом.
Розсувні алюмінієві двері, якість на віки.
Алюміній, досить легкий і в той же час міцний матеріал, невибагливий в експлуатації і може без шкоди пережити практично будь-яку агресію зовнішнього середовища. Йому не страшні ні сильна вологість, ні високі або низькі температури, ні вплив хімічних речовин. З цього випливає можливість встановлювати такі вироби практично де завгодно. Компактний розсувний механізм легко впишеться в самий обмежений простір, що вигідно відрізняє його від орної системи. Алюмінієві розсувні двері можна встановлювати як на окремий отвір в стіні, так і використовувати разом з перегородками.
Кращим вибором для будівель з великим потоком людей стануть автоматичні розсувні двері. Інший тип системи просто не витримає високих щоденних навантажень. Автоматична розсувні система буде як не можна до речі в аеропортах, торгових центрах, лікарнях, бізнес-центрах. Автоматичні розсувні двері виключають необхідність частого ручного відкривання, це за вас зробить автоматика. Погодьтеся це дуже зручно, особливо коли у вас зайняті руки.
Приймайте до уваги всю сукупність факторів, зважуючи всі «за» і «проти» в питанні придбання розсувних дверей з алюмінієвого профілю. Деякі з них особливо принципові. Для багатьох вирішальним фактором стане доступна ціна подібних дверей і різноманітність варіантів декоративного оформлення.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.