Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Розсувні скляні двері

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Розсувні скляні двері

Улюблені багатьма скляні двері мають найрізноманітнішими конструкціями, оптимальними для тих чи інших ситуацій. У їх числі поширений розсувний тип дверей, зустрічається в приміщеннях будь-якого призначення. Такий варіант дверного полотна цінують за його зручність, компактність і стильний зовнішній вигляд.
Розсувні двері зі скла, конструктивні переваги. В яких випадках скляні двері розсувного типу стануть найкращим вибором?
В першу чергу, дана конструкція незамінна при дефіциті вільного місця. Двері стандартного, орного типу вимагають простору, як мінімум, не менше радіуса власного відкриття. Це не завжди зручно, а іноді і неможливо. Розсувний механізм дозволяє компактно розмістити двері, заощадивши квадратні метри.
Залежно від призначення і розміру отвору виділяють конструкції з однією або двома розсувними стулками, а також двері з нерухомим склом. Завдяки розвитку технологій виробництва з'явився такий матеріал як загартоване скло, з якого виготовляються розсувні скляні двері. Підвищеної міцності і травмобезопасности вдалося домогтися за рахунок гарту скла, в процесі якої змінюється його кристалічна решітка. В результаті такий матеріал в рази міцніше за звичайне скло і його досить складно розбити. Але навіть якщо трапилося непоправне, то на відміну від звичайного, загартоване скло розбивається на дрібні осколки, що зводить можливість порізу до мінімуму. Також існує технологія виробництва ударостійкого скла під назвою «триплекс». В даному випадку триплекс представляє собою кілька шарів скла з проклеєними між ними плівками. Тобто, навіть якщо скло розіб'ється, плівка буде утримувати осколки. Зрозуміло, ціна вироби з триплексу трохи вище, ніж з просто загартованого скла.
Так як розсувні скляні двері виготовляються під замовлення, наші фахівці допоможуть вам з вибором. Демократичні ціни на товари стануть приємним бонусом до покупки. Довірте виготовлення скляних розсувних дверей професіоналам своєї справи, і ви залишитеся задоволені результатом.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.