Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Алюмінієві вікна

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Алюмінієві вікна

Якщо вам потрібні по справжньому надійні і довговічні конструкції для вашого приміщення, рекомендуємо звернути увагу на алюмінієві вікна. Для виготовлення алюмінієвого вікна використовується спеціальний віконний алюмінієвий профіль, який спресовується по кутах за допомогою алюмінієвих з'єднань. При цьому виходить дуже міцна і надійна конструкція. Якщо потрібно щоб алюмінієве вікно відкривалося, на стулку вікна встановлюється фурнітура. Після чого встановлюється скло або склопакет.
Для того щоб алюмінієві вікна добре вписалися у ваш інтер'єр, профіль випускається з заводу в базових кольорах: білий (RAL 9016), коричневий (RAL 8014 або 8017), сірий (RAL 9006), так само анодований алюміній. Відповідно до замовлення алюмінієвий профіль можна забарвити з однієї або двох сторін в певний колір за шкалою RAL. Додатково можна нанести декоративне покриття під колір і фактуру дерева.
Так як алюміній це метал і теплопровідність його досить висока, алюмінієві вікна діляться на дві основні категорії холодні і теплі, а за типом відкривання орні і розсувні.

Холодные алюминиевые окна.

Виготовляються зі спеціального алюмінієвого профілю. За рахунок технології виготовлення профілю, вартість таких алюмінієвих вікон буде нижче теплих. Холодні алюмінієві вікна використовуються всередині приміщень або де немає необхідності збереження тепла. Для зменшення вартості замість склопакета можна ставити одне скло. В основному холодні алюмінієві вікна застосовуються для виготовлення внутрішніх перегородок, скління балкона або лоджії, також для установки на терасу або альтанку. У таких випадках в основному застосовуються розсувні алюмінієві вікна, так як їх можна зрушити в сторони звільнивши достатню великий простір. Також у відкритому стані, розсувні алюмінієві вікна не заважають проходу, в порівнянні з відкритими стулками.

Теплі алюмінієві вікна.

Основна відмінність теплих алюмінієвих вікон, в тому що вони виготовляються зі спеціального алюмінієвого профілю в якому зовнішня частина профілю надійно з'єднана з внутрішньої за допомогою вставки поліаміду - термомоста який виключає передачу холоду зовні до будинку. Також в залежності від системи всередині алюмінієвого профілю знаходиться додатковий утеплювач. А із застосуванням двокамерного склопакета з енергозберігаючим склом, виходить дуже тепле і надійне вікно з мінімальним коефіцієнтом лінійного розширення, яке буде служити вам дуже довго. При досить високих показниках коефіцієнта опору теплопередачі з року в рік ви економите на енергоносіях при опаленні і кондиціонуванні.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.