Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Двері гармошка

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Двері-гармошка

Щасливі власники просторого житла повністю вільні у виборі інтер'єрних рішень. Їм не відома проблема малих площ і незручних планувань. Але навіть найскромніші житлові умови - не привід терпіти дискомфорт.
Двері-гармошка стануть відмінним виходом для власників компактних квартир. Їх конструктивні особливості дозволяють заощадити дорогоцінне місце, не втративши при цьому у функціональності. Втім, такі двері будуть прекрасно виглядати в будь-якому приміщенні.
Що ж таке двері-гармошка, і в чому її переваги?
Двері-гармошка виготовляються в двох варіантах: в алюмінієвому профілі, а так само цельностеклянная із загартованого скла і являє собою конструкцію з декількох панелей, з'єднаних один з одним спеціальними петлями. Вгорі і внизу знаходиться напрямна рейка. У зібраному вигляді елементи нагадують складену гармошку. Завдяки цьому використовувати такі двері можна без всяких проблем навіть в умовах дефіциту місця.
Двері-гармошка на будь-який смак. До незаперечних переваг складних дверей можна віднести: універсальність, незамінність для малогабаритних приміщень, безшумність при експлуатації.
Одним з найбільш цікавих варіантів є, мабуть, скляні двері-гармошка з алюмінієвим профілем. Крім традиційного міжкімнатного застосування, вони ідеальні для скління кафе, ресторанів, терас в заміських котеджах. З такими дверима вам гарантований комфортний клімат в будинку і відмінна панорама.
Якщо вам необхідно придбати двері-гармошка, запрошуємо скористатися послугами нашої компанії.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.