Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Металопластикові двері

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Металопластикові двері

Серед широкого асортименту дверних конструкцій, що випускаються сьогодні виробниками, металопластикові двері займають одне з перших місць. І це не випадково. Даний тип дверей поєднав в собі практичність, естетику і зручність експлуатації. А доступна ціна зробила його одним з найбільш затребуваних у споживача.
Металопластикові двері - ваш розумний вибір. Головна перевага металопластикових дверей - матеріал виготовлення. Точніше, комбінація декількох матеріалів. При виробництві використовується багатоінсценує ПВХ профіль і оцинковане армування з металу. Це дозволяє зробити пластик більш стійким до температурних і механічних впливів.
Що стосується декору пластикових дверей, то в цьому їм немає рівних. Сучасні технології дозволяють ламінувати ПВХ профіль в певний колір або створити відтінок і фактуру дерева. За допомогою плівки Renolit досягається ефект імітації під дорогі натуральні матеріали. Також можливо установка декоративної сендвіч-панелі з фільонкою і вітражем. Одним словом, покупець завжди зможе знайти ідеальну двері для будь-якого інтер'єру.
Двері з металопластику - багатство вибору. Призначення двері диктує її конструктивні нюанси.
Будь-які вхідні двері, включаючи металопластикові, покликані захищати будинок, а значить повинні бути більш надійними. Відповідно вхідні металопластикові двері виготовляють з більш широкого профілю та замкнутого армування, а так само встановлюють додаткові замикаючі елементи. Двері, які планується встановити на балконі, повинні мати максимальну теплоізоляцією і опціями поворотно-відкидний фурнітури.
Фахівці нашої компанії допоможуть з вибором цікавить вас металопластикової двері. Зробити це можна онлайн або за контактним телефоном. Наша компанія гарантує високу якість і адекватний ціновий рівень.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.