Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Вхідні двері

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Вхідні двері

Сучасний ринок перенасичений пропозиціями з продажу та встановлення вхідних дверей. Для того щоб зробити розумний вибір, необхідно розібратися в питанні детально.
Ми пропонуємо наступні варіанти вхідних дверей

  • Алюмінієві двері
  • Металопластикові двері
  • Скляні двері

Приступаючи до вибору вхідних дверей, слід врахувати ряд ключових моментів. Визначтеся, який ступінь захисту ви очікуєте отримати. Якщо є сумніви, сміливо вибирайте металеві двері. Міцна і грунтовна, вона не підведе власника ні в якій ситуації. Зважте необхідність особливих опцій для своєї вхідних дверей. Наскільки доцільно в вашому випадку додатково витрачатися на броньований, протипожежний або куленепробивний варіант дверної конструкції? Ну і, зрозуміло, беріть до уваги такі важливі деталі, як дизайн двері і можливості вашого бюджету.
Сучасні алюмінієві двері виготовляють із спеціального алюмінієвого профілю. Це найбільш якісний, надійний і довговічний варіант, який користується стабільно високим попитом у споживача.
Скляні двері частий вибір для офісів і торгових центрів в основному бувають маятниковими. Відрізняються стильним зовнішнім виглядом і функціональністю.
Наші фахівці допоможуть зробити оптимальний вибір відповідно до ваших побажань, а також доставлять і встановлять двері в максимально стислі терміни. Якісні матеріали виготовлення і професійний монтаж вхідних дверей стануть запорукою вашої безпеки і комфорта.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.