Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Алюмінієві перегородки

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Алюмінієві перегородки

Алюмінієві перегородки дозволяють зробити зручне поділ офісного приміщення на окремі секції. Це надає інтер'єру діловий стиль, робити його неповторно красивим, виділяє приватне робочий простір для кожного співробітника. Такі перегородки повністю відповідають естетичним вимогам користувачів. Крім того, вони ергономічні, функціональні, надають корпоративний вид загального оформлення приміщення.
Перегородка з алюмінієвим профілем може складатися з прозорого скла, матового або непрозорого матеріалу. Такий матеріал як алюміній відрізняється довговічністю, міцністю, високим рівнем стійкості до зовнішніх негативних факторів (холод, спека, волога і т.п.), а його невелика вага забезпечує можливість встановлювати перегородки легко і швидко.
Перегородки складаються з алюмінієвого профільного каркаса з встановленим в нього заповненням з прозорого, тонованого або матового скла, а так звані «глухі» перегородки - з непрозорого матеріалу, сандвіч-панелей і т.п. У деяких моделях передбачена можливість встановлювати горизонтальні жалюзі між склом.
Офісні алюмінієві перегородки монтуються і демонтуються, що дуже зручно при переїзді компанії в інше приміщення. Можуть бути стаціонарними і розсувними. Мають безліч переваг, презентабельний зовнішній вигляд, а при застосуванні двох стекол кращу звукоізоляцію. Виготовляються в стандартній колірній гамі, а також пофарбувати профіль згідно шкали RAL, наприклад, можна підібрати поєднання з інтер'єром приміщення або корпоративними квітами компанії.
Розсувні алюмінієві перегородки дозволяють легко трансформувати територію офісного приміщення: вони складаються і розсуваються при цьому економлять місце. Мають естетичний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації. Завдяки своїй багатофункціональності дозволяють індивідуально і зручно організовувати простір приміщення.
Перегородки дозволяють розділяти простір на свій розсуд при цьому практично не заважають природного освітлення приміщення. Комбінуючи прозорі і непрозорі частини перегородок, поєднуючи параметри колірної гами і використовуючи матеріали з різними звукоізоляційні властивості, ви можете отримати унікальний офісний дизайн і досягти високого рівня практичність приміщення.
Міцність і зручна геометрія профілю дозволяє виробляти монтаж алюмінієвих перегородок навіть в приміщеннях з нестандартним і складним дизайном.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.