Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Розсувні алюмінієві перегородки

  • Опис
  • Відео
Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Розсувні алюмінієві перегородки

Розсувні алюмінієві перегородки дозволяють радикально змінити офісну територію, здійснити перепланування приміщення, привнести в інтер'єр якусь неординарність. Завдяки високій практичності і функціональності ці елементи забезпечують можливість істотно економити простір і зручно розміщувати офісне обладнання (столи, комп'ютери, меблі та т.п.).
Основне призначення перегородок - поділу офісу на секції, що дозволяє зручно розподіляти офісний простір за цільовим призначенням. За рахунок мобільності розсувних перегородок вони можуть розділити приміщення на необхідні за призначенням зони.
Розсувні алюмінієві перегородки мають ряд переваг, серед яких презентабельний зовнішній вигляд і економія місця. Алюмінієвий профіль міцний і довговічний, не схильний до корозії, володіє досить високими показниками звукоізоляції, легкий, екологічно чистий. Має естетичний зовнішній вигляд, має тривалим терміном експлуатації.
Завдяки можливості фарбування алюмінієвого профілю і великого вибору кольору за шкалою RAL можна підібрати підходяще колірне рішення під інтер'єр офісного приміщення. Дозволяє втілювати в життя оригінальні дизайнерські ідеї. Може використовуватися не тільки в офісі, але і вдома наприклад, відокремити вітальню від кухні, під час приготування їжі.
Алюмінієвий профіль дозволяє виготовляти перегородки навіть для приміщень зі складною геометрією, завдяки чому завжди знаходиться оптимальне дизайнерське рішення для будь-якого приміщення. Перегородка може складатися з прозорого матеріалу, напівпрозорого або непрозорого, поєднувати в собі різні варіації: скло звичайне, матове, тоноване, триплекс, склопакет, сандвіч-панелі і т. д.
Розсувні алюмінієві офісні перегородки знаходять широке застосування в офісних приміщеннях. Сьогодні все більше компаній віддають перевагу саме такому типу перегородок, щоб з їх допомогою організовувати простір на офісних приміщеннях. Стильний вигляд, компактність, високий термін експлуатації фурнітури, хороша звукоізоляція, широкий спектр колірних рішень, відсутність спеціальних вимог по догляду - все це робить розсувні алюмінієві перегородки популярними для різних приміщень.

Розсувна перегородка полікарбонат

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.