Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Металопластикові перегородки

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Металопластикові перегородки

Металопластикові перегородки дозволяють вигідно розподілити територію приміщення на окремі секції, максимально ефективно зонувати простір, розділяючи його на індивідуальні робочі кабінети або місця для комфортного відпочинку. Завдяки простоті і низькою вартістю металопластикові перегородки є функціональним рішенням для офісних приміщень, адміністративних, комерційних, медичних і розважальних установ.
Металопластикові перегородки - відмінна альтернатива традиційним стін. Вони високомобільних, що особливо актуально при необхідності перепланувати. На відміну від стін, перегородки з металопластику надають можливість суттєво економити фінанси на матеріали. За своїми параметрами вони не поступаються звичайним стін: досить міцні, добре утримують тепло, мають високі показники звукоізоляції, а завдяки герметичному ущільнювача не допускають виникнення протягів. Металопластикові перегородки є економним варіантом перегородок. У такому варіанті колір профілю перегородок може бути тільки білий. Так само існує можливість ламінувати профіль, що дозволяє підібрати необхідні колірні рішення, які гармонійно доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення.
Конструкція металопластикових перегородок виготовлена ​​з металопластикового профілю, в який монтується склопакет або сендвіч-панель. Металопластикові перегородки володіють хорошими показниками зносостійкості, не вимагають спеціального догляду, легко миються. Вони надійні, компактні, зручні, довговічні.
За допомогою металопластикових перегородок ви зможете досить бюджетно розділити будь-яке приміщення. Погодьтеся, це оптимальне рішення, яке поєднує в собі високий рівень звукоізоляції і вигідну ціну.
Металопластикові перегородки можуть мати різні показники прозорості, скло може бути тонованим або матовими, а на прозоре скло можна встановити жалюзі. Завдяки своїй багатофункціональності широко використовуються для різних призначень. Використання цих конструкцій обмежена лише фантазією дизайнера.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.