Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Розсувні скляні перегородки

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Розсувні скляні перегородки.

Розсувні скляні перегородки дозволяють зручно організовувати робочий простір, розділяти приміщення на функціональні зони. І можуть бути використані в якості стильного прикраси в комерційних організаціях або приватних будинках.
Розсувні скляні перегородки поєднують в собі мінімалізм, елегантність і високу функціональність. Є чудовою альтернативою традиційним стін або звичайним дверям. Завдяки різноманітності дизайнерських рішень і різним типам матеріалу, перегородки чудово вписуються в будь-який інтер'єр приміщення, надаючи йому індивідуальність і витонченість.
Розсувні перегородки складаються з цілісного скла і фурнітури. Завдяки прозорому склу створюється відчуття легкості. Розсувні перегородки зі скла підкреслюють елегантний дизайн приміщення. Дана конструкція є оптимальним варіантом для офісу, для розділення приміщення на конференц-зал, місця відпочинку, оформлення різних салонів, фітнес центрів і т. П. Крім того, вона легко вирішує завдання поділу приміщення, перепланування, економії місця, має тривалий термін експлуатації, істотно покращує інтер'єр, виглядає витончено і лаконічно.
Для виготовлення скляних розсувних перегородок використовується спеціальне безпечне загартоване скло. Крім прозорого, скло може бути тоноване або матове. Розсувні скляні перегородки виглядають презентабельно, створюють візуальний ефект простору, зберігаючи при цьому діловий стиль приміщення. Зручно організовують зонування простору для будь-яких цілей завдяки можливості розсовувати стіни в різних напрямках. Мають відносно невисоку вартість і швидко встановлюються. Купуючи розсувні скляні перегородки в офіс або житлове приміщення, ви гарантовано отримуєте стильний дизайн, незаперечна зручність і високу функціональність.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.