Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Скляні перегородки

  • Опис
  • Відео
Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Скляні перегородки

Скляні перегородки в сучасних офісах є невід'ємним атрибутом ділового стилю і елегантності. Крім того, вони давно завоювали популярність у багатьох сферах благоустрою приміщень. Перегородки зі скла дозволяють зручно розділити приміщення на секції, зберігши при цьому хорошу освітленість і візуальне відчуття наповненості.
Скляні перегородки мають ряд переваг: наприклад, забезпечують хорошу звукоізоляцію, завдяки якій навіть в галасливому офісі забезпечена комфортна робоча атмосфера. Також скляні перегородки не перешкоджають природному освітленню, дозволяють раціонально зонувати територію, допомагають візуально контролювати персонал.
Стеклянние перегородки монтуються за допомогою алюмінієвого профілю, що дозволяє створювати досить міцну конструкцію з тривалим терміном експлуатації. Для приміщень, до яких пред'являються вимоги практичності й естетичності, це особливо актуально. Скляні перегородки мають витончений вид. При необхідності вони оснащуються розсувними або орними маятниковими дверима. Перегородки зі скла мають широкі функціональні та дизайнерськими можливостями, при їх виготовленні можна використовувати прозоре, тоноване або матове скло.
Перегородки виготовляються зі спеціального загартованого скла товщиною 10- 12 мм, яке кріпиться в клемний профіль або за допомогою фурнітури. Сучасні технології дозволяють створювати велику різноманітність скляних перегородок. Встановивши скляні перегородки в вашому приміщенні, ви можете бути впевнені в якості, надійності та елегантності вийшла конструкції.

Офісна перегородка зі скла

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.