Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Сантехнічні перегородки

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Сантехнічні перегородки.

Сантехнічні перегородки призначені для ефективної організації простору в місцях громадського користування. Вони знаходять широке застосування в кінотеатрах, торгових комплексах, офісних приміщення, спортивно-оздоровчих комплексах, ресторанах і т. П., Тобто в місцях, де необхідно проводити розподіл санвузла на туалети, душові кабінки, роздягальні для перевдягання персоналу. Сантехнічні перегородки дозволяють забезпечити комфортну експлуатацію санвузлом і дотримати санітарно-гігієнічні норми. Специфіка даних конструкцій дозволяє виробляти зручний поділ місць, а також здійснювати якісне обслуговування туалетних і душових кабінок.
Перегородки для санвузла мають ряд переваг, серед яких відносно невисока вартість, надійність, тривалий експлуатаційний період. Вони надійні і стійкі, легко збираються і встановлюються. Прості в експлуатації, легко миються. Матеріали з яких виготовлені перегородки, повинні бути стійкі до вологи. Вони відповідають вимогам санітарних і технічних норм. Сантехнічні перегородки виготовляються з алюмінієвого профілю, що обрамляє ламіновані панелі вологостійкого ДСП, пластику HPL або спіненого ПВХ. У конструкція застосовується нержавіюча фурнітура. Дверні засувки мають індикатор «зайнято», конструкція петель забезпечує автоматичне закривання дверей.
На відміну від звичайних цегляних стін з плиткою, перегородки для санвузла набагато дешевше і практичніше. За рахунок меншої товщини, забезпечується істотна економія простору, що дозволяє встановлювати в приміщенні більшу кількість кабінок. Завдяки їх легкому монтажу ви можете самостійно при необхідності, наприклад, в разі капітального ремонту, здійснювати перепланування приміщення. Високоякісний матеріал, з якого виготовляються перегородки, дозволяє зберігати первинний зовнішній вигляд конструкції протягом тривалого періоду.
Облаштовуючи туалетні та душові кабінки в місцях громадського користування, ви виконуєте один з найважливіших критеріїв, які забезпечують комфортні умови для відвідувачів та робочого персоналу. Крім того, використання сантехнічних перегородок забезпечує створення необхідних гігієнічних умов і можливість слідувати санітарним нормам.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.