Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Офісні перегородки

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Офісні перегородки

Офісні перегородки стали невід'ємним атрибутом будь-якого офісного приміщення. Широкий вибір даної продукції завжди дозволяє підібрати гармонує з інтер'єром офісу варіант перегородок, що забезпечує можливість не тільки ефективно організувати офісний простір, але і ефектно прикрашати його.
Офісні перегородки являють собою ергономічну стильну конструкцію, яка дозволяє зробити зручне поділ офісного приміщення на секції, робочі області або кабінети. Виділення особистого простору для працюючого персоналу дозволяє виробляти зручний розподіл роботи, закріплювати за кожним співробітником особисту територію, підтримувати порядок в офісі, підвищувати якість праці.
Найчастіше встановлюються перегородки скляні з натяком на «прозорість» відносин між співробітниками і прагненням створити загальний корпоративний настрій команди. Офісні перегородки можуть бути як повністю скляні, так і частково. Містять в собі елементи ДСП або комбіновані варіанти в поєднанні з офісними меблями. Зустрічаються різні колірні рішення, що зручно при плануванні внутрішнього дизайну офісного приміщення.
За функціональністю офісні перегородки поділяються на два основних типи - стаціонарні і розсувні. Перші можуть послужити хорошою альтернативою традиційним стін, а відтак скоротити будівельний матеріал і забезпечити більш затишну обстановку. Завдяки стаціонарним перегородок ви можете без додаткових витрат і будівельного сміття провести монтаж перегородок або здійснити швидку перепланування приміщення, не порушуючи звичайного офісного трудового режиму. Перегородки для офісу можуть бути з одним або з двома стеклами для кращої звукоізоляції, між стеклами можливо встановити горизонтальні жалюзі зі зручною ручкою управління.
Розсувні офісні перегородки зручно використовувати з метою організації тимчасових робочих секцій і місць для проведення заходів. Функціональність таких перегородок дозволяє швидко перетворити відведене місце в конференц-зал або приміщення для відпочинку. Простота конструкції і високу якість матеріалів забезпечують високу швидкість трансформації офісного приміщення для виконання різних завдань.
Завдяки використанню скла приміщення добре освітлюється і допомагає досягти візуального ефекту простору. Комбінуючи різні типи матеріалів, можна отримати звукоізолюючі офісні перегородки, що дуже зручно, наприклад, для обладнання окремого кабінету посеред великого офісу.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.