Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Навіс зі скла

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Скляний козирок

Екстер'єр будівлі часто багато говорить про естетичний смак і соціальний статус його власника. Саме тому слід вкрай уважно ставитися до оформлення екстер'єру будівлі, і навіть брати до уваги такі деталі, як козирок над входом. Останнім часом трендом в дизайні та архітектурі стало активне використання скла. Найчастіше такі конструкції можна побачити біля входу в торгівельні та офісні центри. Це виглядає незвично, елегантно і чудово вписується в будь-який сучасний стиль оформлення будівель.
Скло, яке використовується для таких козирків, надійне і безпечне. Найчастіше це загартоване скло або триплекс - матеріал, що складається з декількох шарів скляних листів. Саме скло може бути тонованим або прозорим, прямим або зігнутим - тут вибір залежить виключно від стилю екстер'єру.
Загартоване скло витримує високі навантаження і тиск, не піддається корозії. Таке скло прекрасно переносить перепади температур, стійке до опадів і підвищеної вологості. Часто разом з козирками встановлюють системи водостоку. Скляні листи конструкції фіксуються за допомогою несучих елементів з нержавіючої сталі або додаткових деталей (троси, штанги), які з'єднують будівлю і козирок. При установці скляних козирків дуже важливо вибрати відповідний вид монтажу підпірок, адже від цього залежить його безпеку і довговічність. Серед таких видів установки конструкцій зазвичай використовують ті ж підпірки, розтяжки або кронштейни.
Крім стійкості до механічних пошкоджень, скляні козирки мають ряд інших переваг. Одне з головних - це прозорість і, як наслідок, здатність пропускати світло. Завдяки цьому створюється ефект легкості і невидимості конструкції, що виглядає дуже естетично. Скляні козирки легше бетонних. Серед них можна легко вибрати модель, яка підходить під стиль певного будівлі.
Вони завжди поєднують в собі надійність, практичність і візуальне досконалість, що визначає їх універсальність, хорошу сполучуваність з будівлями, виконаними в різних архітектурних рішеннях.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.