Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Огородження зі скла

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Огорожа зі скла

Скляні огорожі є одним з найбільш цікавих дизайнерських рішень, яке поєднує в собі естетичність, надійність і широту застосування.
Не дивлячись на зовнішню крихкість, скляні огорожі надійні і безпечні. Для їх установки використовують спеціально загартоване скло триплекс. Навіть якщо огорожу розбивається, скло не сиплеться вниз, а залишається приклеєним на плівці. Підбирати тип скла, його товщину і деталі кріплення слід відповідно до розмірів і сферою використання огорожі. Також підбирають скло під дизайнерські вимоги - матове, тоноване, з напиленням або малюнком - це залежить від смаку і стилю.
Конструкції скляних огорож можуть бути різними:
Огородження зі стійками - до яких кріпляться кожен аркуш скла, в основному використовується для балкона та басейна.
Точкове кріплення - встановлюється до торця бетонної плити і застосовується в більшості випадків для сходів.
Приховане кріплення - фіксує скло в алюмінієвому профілі. В результаті створюється ефект легкості. Використовується для огородження басейну і балкона.
Залежно від палітри інтер'єру окремо підбирають поручні для огорож. Найчастіше вважають за краще метал або дерево. Металеві поручні додають приміщенню візуальної холодності і строгості, а дерев'яні навпаки - роблять інтер'єр більш теплим, атмосферним. Так що скляні огорожі бездоганно впишуться в приміщення, виконане згідно класичного дизайну.
Такий тип огорож використовують як в приватних котеджах, так і в оформленні громадських закладів - в торгових центрах, на терасах, відкритих балконах, в офісах, ресторанах, салонах краси. Огородження зі скла застосовують в побудові сходів, балюстрад, терас, балконів. Як у внутрішньому, так і в зовнішньому оформленні огорожі зі скла виглядають оригінально і стильно.
У будь-якому випадку, огорожі зі скла чудово поєднують в собі надійність, практичність і, звичайно ж, безсумнівну естетичну привабливість.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.