Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Бамбукові рулонні жалюзі

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Бамбукові рулонні жалюзі

Дані рулонні жалюзі виготовлені з бамбука і джуту скріплених між собою ниткою. Принцип виготовлення заснований на всім відомій "соломка", яка була дуже популярною в ще в 80-х роках. Зараз на ринку представлений широкий асортимент бамбукових полотен, з яких і виготовляють бамбукові рулонні жалюзі.
Рулонні жалюзі добре вписуються в будь-який інтер'єр. Особливою популярністю бамбукові рулонні жалюзі користуються у шанувальників східного стилю, щоб підкреслити японський мінімалізм. Або навпаки, використовувати для проходження африканським тенденціям, що славиться змішанням квітів і життєствердною яскравістю.
Одна назва рулонні жалюзі з бамбука передбачає те, що жалюзі будуть скручуватися вгору в рулон. Також можна виготовити полотно яке буде складатися вгору фалдами це римська збірка. Використовуючи спеціальний шнур, жалюзі можна зібрати вгору відкривши віконний отвір частково або повністю. Завдяки цьому, бамбукове полотно можна трохи підняти, не знижуючи сили його натягу. Це створює особливий комфорт при використанні жалюзі, так як дозволяє провітрювати приміщення або збільшувати рівень освітленості, впускаючи в кімнату певну кількість сонячного світла. Як рулонний так і римська збірка є прийнятною практично на будь-якому виробі і залежить тільки від ваших уподобань.
Знаменита «соломка» з бамбука пізнавана відразу. Це все завдяки тому, що в даному типі жалюзі переплітаються бамбукові смужки і джутові елементи різного кольору і товщини, що становлять загальну картину полотна. Полотно кріпитися на карниз, який закривається декоративною дерев'яною планкою або валанс з цього ж матеріалу що і самі жалюзі.
Рулонні жалюзі з бамбука чудово оформлять віконний або дверний проріз, послужать способом укрити ніші або вміст шаф, коли габарити приміщення не дозволяють скористатися відкриваються дверцятами. Також за допомогою бамбукового полотна можна розділити приміщення на функціональні зони.
Також ви можете окремо придбати у нас бамбукове полотно в рулоні нарізане під потрібний вам розмір.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.