Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Бамбукові жалюзі

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Бамбукові жалюзі

Жалюзі з бамбука відносяться до категорії виробів з природних матеріалів. Для їх виготовлення використовується пресований бамбук. За технологією виготовлення вони відносяться до горизонтальних жалюзі, відповідно їх ламелі складаються з бамбука. Бамбукові жалюзі це не тільки відмінний захист від сонця, але і прекрасне доповнення до вашого інтер'єру.
Будучи повністю натуральним матеріалом, бамбук відрізняється підвищеною міцністю, а довгий термін служби забезпечується за рахунок нанесення спеціального захисного покриття на ламелі. Ширина ламелей буває двох типорозмірів 25 та 50 міліметрів. Для установки на прорізи великих розмірів, рекомендуємо встановлювати бамбукові жалюзі з шириною ламелі 50 міліметрів. Додатково бамбукові жалюзі можна декорувати тасьмою, а карниз закривається дерев'яною декоративною планкою під колір самих жалюзі.
Система управління жалюзі може бути як ручний, так і автоматичною за допомогою пульта дистанційного керування. Для чого в жалюзі встановлюється внутрішньовальні електропривод з приймачем, який приймає радіосигнал з пульта дистанційного керування. Жалюзі на пульті ДУ застосовують для зручності управління або в тих місцях де утруднений доступ для ручного управління жалюзі.
Бамуковие жалюзі відмінно вписуються в східний стиль, особливо добре підходять до японського стильовому рішенню, хоча також повсюдно використовуються для інших оформлень інтер'єру, включаючи незмінну класику. Жалюзі з бамбука як виріб є абсолютно універсальним. З його допомогою оформляються не тільки віконні прорізи, а й дверні прорізи. Саме бамбукові жалюзі часто служать способом поділу приміщення на зони. Крім того, в деяких стильових напрямках внутрішні двері не використовуються взагалі, їх замінюють бамбукові жалюзі. Тому сміливо використовуйте їх для відгородження окремих приміщень, оформлення входу в вітальню, їдальню або комору, тобто в усі приміщення, які не потребують усамітнення. І, звичайно ж, на вікнах для захисту будинку від палючих сонячних променів, створення затишку та прикраси інтер'єру.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.