Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Дерев'яні жалюзі

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Дерев'яні жалюзі

З давніх-давен в будинку людини присутній дерево. Можна відмовитися від будь-яких матеріалів, але тільки не від нього. Саме дерев'яні вироби роблять будинок затишним і теплим, вирівнюють енергетику і дають можливість розслабитися.
Основна функція дерев'яних жалюзі це захист від сонця, але різноманітність фактур і відтінків дозволяє використовувати їх для оформлення практично будь-якого інтер'єру. Дані жалюзі виготовляються з натуральної деревини листяних порід. Основний матеріал з якого виготовляють дерев'яні жалюзі це канадська липа (Basswood). Вироби з натурального дерева завжди було прийнято вважати виробами преміум класу. Ламелі дерев'яних жалюзі виробляються шириною 25 мм і 50 мм. Карниз на якому кріпляться жалюзі виготовлений з пофарбованого металу, також в ньому знаходяться всі механізми управління жалюзі. Карниз зверху закривається декоративною планкою виготовленої з того ж матеріалу що і самі жалюзі. Також жалюзі з дерева можна декорувати тасьмою.
Система управління жалюзі може бути як ручний, так і автоматичною за допомогою пульта дистанційного керування. Для чого в жалюзі встановлюється електропривод з приймачем, який приймає радіосигнал з пульта дистанційного керування. Жалюзі на пульті ДУ застосовують для зручності управління або в тих місцях де утруднений доступ для ручного управління жалюзі.
Встановити такі жалюзі можна не тільки на вікна, але і на дверні прорізи. Вони ідеально підійдуть як своєрідні стулок, коли розмір приміщення не дозволяє широко відкрити дверцята шафки або двері в іншу кімнату. Жалюзі з дерева прекрасно себе зарекомендували в якості найбільш вдалого рішення для декорування ніш і підтримки різних стилів.
З огляду на легкість і невибагливість у догляді, простоту очищення і делікатність установки конструкції, цей варіант жалюзі був і залишається одним з найбільш необхідних в оформленні інтер'єру приміщення.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.