Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Вертикальні жалюзі

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі ще відомі як штори-жалюзі, так як виготовляються з тканини з вертикальним розташуванням ламелей. У закритому вигляді вони нагадують штори, органічно вписуючись в інтер'єр.

За своєю функціональністю вертикальні жалюзі нічим не відрізняються від горизонтальних:
  • захищають від прямих сонячних променів;
  • дають доступ свіжого повітря, але не пропускають яскраве світло;
  • вдало доповнюють інтер'єр, роблячи приміщення більш затишним.

Особливості вертикальних жалюзі.
 Ламелі вертикальних жалюзі можна повертати навколо своєї осі на 180 градусів. Крім цього, існує різна ширина ламелей ширші - 127 мм і менше широкі - 89 мм. Вони розсуваються в сторони як штори, їх можна зрушити в одну або в іншу сторону, зробити повне або часткове затемнення приміщення. Їх часто використовують і в офісах, оскільки за допомогою вертикальних жалюзі один і той же кабінет здатний набуває різний вигляд: підкреслено діловий, комфортний для клієнтів або ставати звичайним приміщенням для зустрічі друзів.
Штори-жалюзі мають досить великий вибір тканини. Це стосується також кольорової палітри і щільності. Існують як найлегші і майже прозорі, так і важкі, щільні жалюзі, практично не пропускають світла.
З вертикальними жалюзі можна звертатися як зі звичайними шторами. Тільки вимагають вони менше догляду і менше забруднюються, завдяки просоченню, відразливою пил. У разі якщо все-таки їх вдалося серйозно забруднити, то ламелі можна відчистити звичайної вологою тканиною.
Саме такий формат жалюзі оптимальний для зонального поділу приміщення і перекриття великих отворів. Зсунувши штори-жалюзі в сторону або розставивши різні боки, ви відкриваєте раніше приховану частину кімнати або нішу, при цьому штори акуратно складаються на краю і стають непомітними.  Бажаючи усамітнення, так само швидко ви відділяєте ділянку приміщення, який стає окремою кімнатою. Вони вдало замінять перегородки в офісах відкритого типу.
Саме вертикальні жалюзі найкраще підходять для офісних приміщень, поєднуючи в собі функціональність жалюзі з класичним видом штор.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.