Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Cкляні вітрини

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Cкляні вітрини

Успіх продажу будь-якого товару полягає в умінні привернути до нього увагу покупців. Цьому якнайкраще сприяють грамотно підібрані і оформлені скляні вітрини: вони привертають погляди потенційних покупців, що проходять повз. Варто пам'ятати, що скляні вітрини повинні бути оформлені досить барвисто, щоб зацікавити людей, які так часто бувають повністю зануреними в свої думки і кілька відсторонені від навколишнього їх реальності. Величезні скляні вітрини прекрасно справляються завданням.
Завдяки великим розмірам і креативному оформлення скляна вітрина приверне увагу покупців і стане стильним прикрасою будь-якого інтер'єру. Найбільш часто такі вітрини використовуються при облаштуванні торгівельних центрів, бутиків, супермаркетів, виставкових залів, ресторанів, барів, салонів і магазинів.
Виготовляються ці конструкції зі спеціального загартованого скла товщиною до 12 мм. Поділяються на теплі і холодні. На відміну від холодних, в теплих вітринах встановлений склопакет. Так як розмір вітрин чималий застосовується однокамерний Склопакетами, з енергозберігаючим загартованим склом. Для підвищення безпеки скла можуть використовуватися різні види плівок: захисні, прозорі, тоновані, дзеркальні та різнокольорові - для втілення різних дизайнерських рішень компанії. Також можливо розміщувати на вітринах декор, рекламу товару або логотип компанії.
Скляні вітрини не тільки формують у покупців уявлення про товари чи послуги, але також є відображенням іміджу компанії. Правильно оформивши цю конструкцію, можна підкреслити статус закладу і вплинути на ціноутворення в маркетинговій політиці компанії.
Сучасні технології дозволяють встановлювати скляні вітрини на будь-який фасад приміщення, надаючи йому неповторну елегантність і презентабельний вигляд. Незважаючи на свій витончений вид, скляні вітрини виготовлені з ударостійкого товстого скла. Саме скло зміцнене за допомогою алюмінієвого профілю.
Скляні вітрини - один з кращих засобів для ефектної презентації товару або послуг, тому неодмінно скористайтеся ним для розвитку та підвищення прибутковості власного бізнесу.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.