Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Скляні перила

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Перила зі скла

Скляні елементи дизайну останнім часом набирають все більшої популярності. Те ж стосується скляних перил. У той час, як ступені виконують транспортну функцію, перила захищають нас під час підйому і спуску по сходах. Адже, не дивлячись на зовнішню крихкість, перила зі скла досить надійні, до того ж і вельми оригінальні. Вони добре пропускають світло і створюють легкість інтер'єру, ніж та заслужили таке широке поширення. Їх часто можна побачити в котеджах, квартирах, торгових центрах, ресторанах і навіть в офісах.
Скляні перила також використовують в облаштуванні терас або відкритих балконів. Виглядає це дуже ефектно і елегантно. Для виготовлення таких конструкцій використовується загартоване скло або ж триплекс - скло з декількох шарів, між якими поміщають спеціальну плівку, що надає матеріалу більшої безпеки при експлуатації.
Перила можна встановлювати декількома способами в залежності від дизайнерського рішення і місця установки. Це може бути незбиране огорожу, при якому листи скла встановлюють на всю довжину з кріпленням до міні-стійок внизу. Також скло може закріплюватися точковими власниками до конструкцій, які вже побудовані, наприклад, у випадку з сходами. Скло можна фіксувати кліньмі до спеціального профілю внизу - тоді скляні перила ніби виростають з підлоги, що виглядає дуже незвично і вишукано.
Якщо говорити про перилах зі стійками, то тут вибір матеріалу дуже широкий - від бетону і металу до дерева. У таких випадках часто орієнтуються на палітру дизайну: для холодних тонів більше підходить метал, для теплих - дерево.
Самі листи скляних перил також можуть бути різноманітними. Залежно від стилю і дизайну можна вибрати скло з піскоструминним малюнком, матове або ж тоноване під графіт або бронзу.
Скляні перила завжди додають інтер'єру неповторного стилю і естетичності. Вони неймовірним чином поєднують в собі практичність, витонченість і надійність, а тому знайдуть застосування в будь-якому сучасному дизайні - від стилю хай-тек до мінімалізму.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.