Адрес вул. Волинська 48/50, м. Київ
График работы Понеділок - П'ятниця
с 10.00 до 18.00

в телефонному режимі без вихідних
ua ru

Скляні сходи

Ви можете направити заявку і наш менеджер обов'язково з вами зв'яжеться

Скляні ступені

Одним з останніх трендів в оформленні інтер'єру є активне використання скляних ступенів для сходів. На перший погляд, крихкість скла трохи насторожує, але насправді скляні щаблі не тільки надійні, але і неймовірно естетичні.
Для виготовлення скляних сходів використовують особливі матеріали - триплекс або мультиплекс, які складаються з декількох шарів скла. При цьому між шарами знаходиться спеціальна плівка. Товщина скла і кількість шарів залежить від передбачуваної розміру ступені. Найчастіше використовується три загартованих скла і плівка, в результаті виходить 34 мм. Така технологія робить щабель досить міцною. Навіть якщо в ситуації удару пошкодиться тільки верхній шар, то він залишиться на плівці і два інших скла залишаться цілими. Якщо ж з'являться осколки, то вони будуть без гострих кутів, що забезпечує безпеку і надійність скляних сходів. В крайньому випадку пошкоджений рівень можна легко замінити.
Також не варто переживати через слизькій поверхні ступенів, адже, використовуючи різні сучасні технології, їх можна убезпечити, зробивши напилення захисного шорсткого шару. Можна також вибрати тон скла, від класичного прозорого до матового, від бронзи до графіту.
Використання скла забезпечує безперешкодне проникнення світла в зоні сходів, завдяки чому створюється ефект невидимості. Це надає кімнаті легкості і візуально розширює простір.
Скляні сходи - завжди неймовірно красиве і стильне рішення. Разом з витонченою елегантністю такі конструкції не позбавлені практичності і надійності. Вони прекрасно виконують свої безпосередні функції і, крім того, додають інтер'єру особливого шарму і настрою.

Вернуться обратно
ОПУБЛИКОВАТЬ В СОЦ.СЕТЯХ
Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення деталей.